Ak Kadınlar her gün 12 ilçede vatandaşla buluşuyor

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri, iftar ziyaretleri kapsamında Ramazan ayının ilk gününden itibaren her gün , farklı ilçedeki vatandaşların evlerine misafir oluyor. Vatandaşların sofralarına konuk olan AK kadınlar, birlikte iftarlarını yapıyor.

 İftar ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir; “İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimiz , İlçe Kadın Kolları başkanlarımız ve teşkilatları ile birlikte Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşerilerimiz ile buluşmak için Ramazan ayının ilk gününden itibaren her gün  Kocaeli’mizin 12 ilçesinde eş zamanlı birçok programla  vatandaşlarımızın hanelerine konuk oluyoruz.

İftar öncesinde mahalle sakinlerimizi çat kapı ziyaret ederek, esnaflarımızla, kanaat önderlerimizle, hasta ve yaşlılarımızla bir araya geliyoruz. Partili veya partimiz üyesi olmayan aileleri arayıp iftar yemeğine gelmek istediğimizi söylüyoruz. Birlikte aynı sofrada benzer duyguları paylaşarak çok güzel bir iftar geçirmiş oluyoruz. İftar sonrası çay eşliğinde sohbetler ve dualarla da Ramazanı taçlandırmış oluyoruz. Ailelerin istek ve taleplerini dinliyoruz. Birlik, beraberlik, bereket ve yardımlaşmanın tüm güzelliklerini içinde barındıran mübarek ramazan ayının her anını vatandaşlarımızla birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Ramazan ayı boyunca da olmaya devam edeceğiz. Bizleri bağrına basan, sevgi ve muhabbetlerini bizlerden esirgemeyen, Sayın Cumhurbaşkanımıza destek ve dualarını ileten tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum“ dedi.

- Kocaeli Koz, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/9921661/ak-kadinlar-her-gun-12-ilcede-vatandasla-bulusuyor