Şampiyon Hivmakspor oldu

Yukarı Hereke Spor Kompleksinde oynanan final maçında rakibini 2-1 yenen Hivmakspor şampiyon oldu. 40 gün süren Herges 2.Bahar Futbol Turnuvası Kartepe, Dilovası, Derince ve Körfez ilçelerinden 25 takımı bir araya getirdi. Baştan sona büyük mücadelelere sahne olan turnuva final maçıyla tamamlandı. Final maçında Osman Yıldırım’ın bulduğu gollerle Redbull Aytemiz’i 2-1 yenen Hivmakspor Herges 2.Bahar Futbol Turnuvası şampiyon oldu. Hivmak Spor final maçının ardından düzenlenen ödül töreniyle şampiyonluk kupasını aldı.

PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ

Hereke Spor Kompleksinde oynanan final maçında karşı karşıya gelen Hivmakspor ile Redbull Aytemiz arasındaki çekişmeli mücadeleyi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Körfez Belediyesi Başkanı Şener Söğüt, Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği Başkanı Mehmet Şahin ve çok sayıda futbol sever takip etti.

ŞAMPİYON 6 BİN TL KAZANDI

Hivmakspor’a şampiyonluk kupası ve 6 bin liralık şampiyonluk ödülünü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Körfez Belediyesi Başkanı Şener Söğüt ve Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği Başkanı Mehmet Şahin verdi. Turnuvayı ikinci bitiren Redbull Aytemiz 3 bin liralık ikincilik ödülünün sahibi oldu. Turnuvayı 16 golle tamamlayan Hivmakspor’dan Osman Yıldırım turnuvanın gol kralı oldu. Hiç kart görmeyen Newalspor en centilmen takım seçildi.

- Kocaeli Koz, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/7795694/sampiyon-hivmakspor-oldu