Başkan Özlü’nün neşesi yerinde

Çocuklar ve gençler için yaptığı birçok proje ve etkinlik ile adından sıkça söz ettiren Kocaeli’nin en genç ve dinamik belediye başkanı olarak dikkatleri üzerine çeken Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, her fırsatta geleceğin hazinesi çocuklar ve gençler ile buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Altınkent Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Özlü, burada gençler ile bir araya gelerek hem sohbet etti hem de çeşitli aktivitelerle hoş vakit geçirdi.

Başiskele Belediyesi tarafından birçok branşta ücretsiz verilen müzik eğitimlerinin verildiği ve geleceğin müzisyenlerinin yetiştirildiği gençlik merkezinde enstrümanlar çalan yetenekli gençleri dinleyen Başkan Özlü, daha sonra sazı eline aldı. Öğrencilere mini bir konser vererek müzikteki yeteneğini de sergileyen Özlü, keyifli ve eğlenceli anlar yaşadı.

Genç ve dinamik başkan, spor aktivitelerinde de yeteneklerini Altınkent Gençlik Merkezi’nde de sergiledi. Masa tenisi karşılaşması yapan kardeşlerinin yanına giderek sohbet eden Başkan Özlü, gençlerle masa tenisi oynadı. Kardeşleriyle eğlenceli vakitler geçiren Özlü’nün mutluluğu gözlerinden okundu. 

- Kocaeli Koz, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/7628765/baskan-ozlunun-nesesi-yerinde