Yılmaz İzmit’te mahalle ziyaretlerine devam ediyor

TBMM Genel Kurulunun yasama faaliyetlerine ara vermesiyle birlikte Kocaeli’nde ziyaret programları yapan Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte dün Alikahya ve Yeşilova Mahallesindeydi. Alikahya Mahallesinde mahalle esnaflarını ziyaret ederek sohbet etti.

 MUHTAR VE STK ZİYARETİ

 Alikahya Mahallesinde esnaf ziyaretlerinin ardından Mahalle Muhtarına ziyarette bulunan Vekil Yılmaz, Muhtar Recep Kahveci ile sohbet etti. Mahallenin sıkıntıları hakkında Muhtardan bilgiler de alan Vekil Yılmaz, buradan Düzyalılar, Aydoğanlılar ve Karahasanlılar Derneğine uğradı. Burada dernek yöneticileri ve vatandaşlar ile hasbihal etti.

YEŞİLOVA MAHALLESİNDE ZİYARETLER

 Alikahya Mahallesi ziyaretlerinin ardından Yeşilova Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Mehmet Akif Yılmaz daha sonra Mahalle Muhtarı Ali Filiz ziyaret etti. Burada Muhtar Kural ile görüşerek mahalle hakkında bilgiler aldı.

 EV ZİYARETİ

 Son olarak AK Parti kurucu mahalle başkanı ve istişare Kurulu Üyesi Niyazi Ceylan’a ziyarette bulunarak sohbet eden Vekil Yılmaz programlarını sonlandırdı.

- Kocaeli Koz, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/7528567/yilmaz-izmitte-mahalle-ziyaretlerine-devam-ediyor