Alperen Ocakları’nda devir teslim töreni

Büyük Birlik Partisi(BBP) Kocaeli İl Başkanlık Binası’nda Alperen Ocakları Kocaeli İl Başkanlığı’nın devir teslim töreni gerçekleşti. BBP Kocaeli İl Başkanı Remzi Kaya’nında hazır bulunduğu devir teslim töreninde Alperen Ocakları Kocaeli İl Başkanı Murat Ağçay görevini İzmit İlçe Başkanı Yusuf Arınç’a teslim etti.

Alperen Ocakları Kocaeli İl eski Başkanı Murat Ağçay, “Bu şerefli görevde yer almama vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum. Çok özel iki seneydi. Ne yazık ki pandemiye denk geldi. Her istediğimizi gerçekleştiremedik. Pandemiye rağmen güzel şeyler yapmaya çalıştık. Yusuf kardeşimiz aynı hızda aynı güzellikte yoluna devam edecektir” dedi.

Alperen Ocakları Kocaeli İl Başkanı Yusuf Arınç ise, “Öncelikle beni bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımız ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. İnsanların ihtiyaçlarına yönelik projeler hazırlamaya devam edeceğiz” dedi. Alperen Ocakları İzmit İlçe eski Başkanı Yusuf Arınç’ın yerine ise Zafer Güler atandı. Alperen Ocakları Kocaeli İl eski Başkanı Murat Ağçay ise BBP’de il başkan yardımcılığı görevine getirildi.

- Kocaeli Koz, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/7261128/alperen-ocaklarinda-devir-teslim-toreni