Ümit Özdağ'dan İzmit'te sürpriz ziyaret!

İYİ Parti'nin kurucuları arasında yer alan İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etmesinin ardından Disiplin Kuruluna sevk edilmişti. Disiplin Kurulunun 16 Kasım 'de aldığı kararla parti üyeliğinden kesin olarak ihraç edilen Özdağ, bu kararın iptali için dava açmıştı. Mahkeme geçtiğimiz hafta Disiplin Kurulu kararının iptaline kesin olarak hükmetti. Mahkemenin iptali ile İYİ Parti'ye geri dönen Özdağ İzmit’e geldi.

İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilatı ile herhangi bir temasta bulunmayan Özdağ, Meral Akşener’in kayınbiraderi olan Hasan Basri Akşener’i ziyaret etti.

“ÖZDAĞ’IN AKIL SAĞLIĞININ YERİNDE OLDUĞUNA ŞAHİTLİK EDERİM”

Özdağ’ın ziyaretini hesabı aracılığıyla paylaşan Akşener şu ifadeleri kullandı: “Değerli hocamız, Sn. Ümit Özdağ İzmit'e ofisime ziyaretime geldi. İzmit Körfezi manzarası eşliğinde bakır demlikle demlediğim çayımı içti, Atatürk tablosu ve Selçuklu Yıldızı yanında fotoğraf çekildik. Güzel bir sohbet oldu, çok teşekkür ediyorum, beni onurlandırdı. Bu arada merak edenlere, Akıl sağlığının oldukça yerinde olduğuna şahitlik ederim, sanırım değerli hocam da bana eder.

- Kocaeli Koz, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/6136030/umit-ozdagdan-izmitte-surpriz-ziyaret