Tamir etmeye çalıştığı çekicinin altında kaldı… Korkunç kazanın görüntüsü ortaya çıktı!

Olay, öğle saatlerinde, Sanayi Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi'ndeki yediemin otoparkında meydana geldi. Eski çekiciyi tamir etmeye çalışan Mustafa Haşiloğlu, aracın altına girdi. Bu sırada araç hareketlenince Haşiloğlu, altında kaldı. Çalışanların ihbarı üzerine otoparka polis, itfaiye ve sağlık ekipleri geldi. İtfaiye ekibi, Haşiloğlu'nu aracın altından çıkardı. Sağlık görevlileri de yaptığı kontrolde Haşiloğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Mustafa Haşiloğlu’nun cansız bedeni, otopsi için morga kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

İzmit'te yediemin otoparkında çalışan Mustafa Haşiloğlu'nun eski çekiciyi tamir etmek isterken, hareket eden çekicinin altında kalarak ölmesi güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Haşiloğlu'nun, aracın altına girdikten sonra yanlışlıkla kablolar aracılığıyla marşa bastığı ve hareketlenen aracın altında kaldığı görüldü.

- Kocaeli Koz, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/5936482/tamir-etmeye-calistigi-cekicinin-altinda-kaldi-korkunc-kazanin-goruntusu-ortaya-cikti