Kira zammı yüzünden ev sahibinin 2 oğlunu pompalı tüfekle vurdu!

Olay, dün akşam saatlerinde Fevzi Çakmak Mahallesi İstasyon Caddesi Yarenler Sokak’ta meydana geldi. Ev sahibi Mehmet Koç’un kiranın artırılması yönündeki isteğine kiracısı Abdurrahman Karataş olumsuz cevap verince tartışma çıktı. Tartışmaya Abdurrahman Karataş’ın oğlu Ozan Karataş ile Mehmet Koç’un oğulları Ahmet Rasim Koç ve kardeşi Resul Koç da dahil oldu.

POMPALI TÜFEKLE GERİ GELDİ

Ev sahibi ve kiracılar arasındaki tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası Ozan Karataş, eve girerek pompalı tüfeğiyle geri geldi. Pompalı tüfeği ev sahiplerine doğrultan Ozan Karataş’ı babası Abdurrahman Karataş engellemek istedi. Bu sırada ateş alan silahtan çıkan saçmalar Ahmet Rasim Koç ile kardeşi Resul Koç’a isabet etti.

EV SAHİBİNİN 2 OĞLUNU YARALADI

Ahmet Rasim Koç yüzünden, Rasim Koç ise elinden yaralandı. Çevredekilerin haber vermesi üzerine  polis ve sağlık ekipleri geldi. Yaralılar Darıca Farabi  Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ahmet Rasim Koç daha sonra plastik cerrahi için  Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Polis, pompalı tüfekle ateş ederek 2 kardeşi yaralayan Ozan Karataş’ı gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

- Kocaeli Koz, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/11639842/kira-zammi-yuzunden-ev-sahibinin-2-oglunu-pompali-tufekle-vurdu