Engin Koyun’un asıl derdi paraymış… “20 milyon verin gideyim”

Kocaelispor’un küme düşmesinin ardından istifa etmesi beklenirken göreve devam edeceğini açıklayan Kulüp Başkanı Engin Koyun’un yönetim kurulu toplantısında “20 milyon versinler, bugün buradan ayrılırım” dediği iddia edildi.

HARCADIĞI PARAYI GERİYE İSTİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın da ayrılmasını istemesine rağmen yönetimi bırakmadığı ifade edilen Koyun’un bu sözleri toplantıda bulunanları şoke etti. Koyun’un “Benim, Ekrem Can’ın ve Recep Durul’un ciddi katkıları oldu. Geçen sezondan kalan borç da var. Bunlar 20 milyonu buluyor. Benim alacağım 12 milyon kadar. 20 milyon veren olursa bugün buradan çekilirim” dediği iddia ediliyor.

KOYUN'DAN YALANLAMA

Haberin gazetemizde yayınlanmasının ardından Kocaeli Koz Gazetesi’ni arayan Engin Koyun iddiaları yalanladı. Koyun “Söz konusu haberde geçen ‘Paramı versinler gideyim’ hususu gerçekleri yansıtmıyor. Yöneyim kurulu toplantısında benim böyle bir beyanım ve bu yönde bir konuşmam olmamıştır. Yarın yapılan tüm eleştirilere yönelik basın toplantısı düzenleyerek yanıt vereceğim” dedi.

- Kocaeli Koz, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/10443152/engin-koyunun-asil-derdi-paraymis-20-milyon-verin-gideyim