Milli Yol Partisi basın ile iftarda buluştu

Milli Yol Partisi Kocaeli İl Başkanı Recep Süslü'nün trafik kazası nedeniyle katılamadığı programa  Teşkilat Başkanı Ercan Keleş, İl Sekreteri Adem Uysal, İl Kadın Kolları Başkanı Hanife Orak katıldı. Milli Yol Partisi Teşkilat Başkanı Ercan Keleş programda bir konuşma yaptı. Keleş yaptığı açıklamada partisi hakkında bilgi vererek, “Remzi Çayır’ın genel başkanlık görevini yürüttüğü partimiz 14 Aralık 2021 tarihinde kurulduğunu ve 4 ay gibi kısa bir sürede 62 ilde yetkilendirme yapıldı” diye belirtti 

KONGRE 24 NİSAN’DA

Keleş, "38 ilde kongre çalışmaları başladı. 120 ilçede kongre aşamasında olunup Gaziantep ve Kırşehir olmak üzere iki ilin kongresi de tamamlandı. 29 Mayıs tarihinde yapılması öngörülen büyük kurultaya kadar da 32 il kongresi yapılması planlanıyor. Bu sayıya biz de dahiliz. 24 Nisan Pazar günü Kocaeli 1.İl Kongremizi gerçekleştireceğiz inşallah. İzmit, Körfez, Gölcük, Gebze ve Dilovası olmak üzere 5 ilçede kongrelerimizi yaptık. Seçilen ilçe başkanlarımız mazbatalarını aldı. Buradan onlara da tekrar hayırlı olsun diyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

"BU YOLDA YÜRÜMEK BİZİM İÇİN BİR ŞEREF"

Açıklamasının devamında Keleş, “Diğer ilçelerimizde de çalışmalarımız sürüyor, yakında güzel haberler vermeyi umuyoruz. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bize emaneti olan bu onurlu yürüyüşün adı Milli Yol. İnanmış arkadaşlarımızla burada yürümek bizler için şereftir. Bu kapsamda Kocaeli için de faydalı işler yapacağımızı umuyor, Allah’ın emeklerimizi boşa çıkarmayacağına inanıyorum. Siz basının değerli emekçilerine de bizlerle iftar sofrasında buluştuğunuz ayrıca teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim” diye konuştu. Keleş programın sonunda basın mensuplarını Pazar günü gerçekleştirilecek 1. Olağan Kongreye davet etti.

- Kocaeli Koz, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelikoz.com/haber/10038586/milli-yol-partisi-basin-ile-iftarda-bulustu