banner286
banner282

Yaşamın anahtarı Akçaylar’da…


Gündoğdu, Tepeköy ve Yeşilova Mahallelerinde inşaat denilince ilk akla gelen firma Akçaylar İnşaat. Bölgede önemli projelere imza atan Akçaylar İnşaat’ın sahibi Murat Akçay, müşterilerinin özel taleplerine göre daireleri hazırladıklarını ifade etti.

Gündoğdu bölgesi, Akçaylar İnşaatın yaptığı Yaşam 1,2,3,4 projeleri ile büyüyor. İlimizin en eski yerleşim bölgesi olan ve gelişime en açık mahalleleri Yeşilova, Tepeköy ve Gündoğdu Akçaylar İnşaat firmasının projeleriyle değerine değer katıyor. Birbirinden özel projelerle, müşteriye özel hazırlanan dairelerde size farkı bir yaşam sunan Akçaylar firmasının dairelerinde oturmak sizi ayrıcalıklı kılacak. Akçaylar İnşaat Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akçay, müşteri memnuniyetinin önemine vurgu yaparak,’’ Biz sadece daire yapmıyoruz, insanlara bir yaşam sunuyoruz. Güvenli, huzurlu, kaliteli bir yaşamın anahtarını hediye ediyoruz’’ dedi.

TAPU TESLİM DAİRELER

2013 yılında gayrı menkul sektörüne adım atan Murat Akçay, 2015 yılında başladığı inşaat sektöründe, çok kısa sürede 4 proje hayata geçirerek, tamamladığı konutları müşterilerine teslim etti. Akçay, müşterinin güven duyabileceği firmalar içerisinde Akçaylar’ın ayrı bir yeri olduğunu belirterek,’’ müşteriler ev alabilecekleri firmalara güven duymalı, insanlar birikimlerini size teslim ediyorlar. Akçaylar firması olarak hiçbir müşterimizi mağdur etmedik, hatta ve hatta yaptığımız projelerden daire satın alanlar yeni yapacağımız projelere yakın çevrelerini yönlendiriyorlar. Biz müşterilerimize tapu teslim daire teslim ediyoruz’’ diye konuştu.

YAŞAM SİTELERİ

Murat Akçay sözlerini şu cümlelerle tamamladı,’’ Firmamızın mimarı ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Nevzat Tekinsan. Biz bu kentin ve bölgenin insanıyız. Konut satışında hiçbir sorun yaşamıyoruz. Yakında Yuvam Akarca’da Kasır Life projesiyle yeni bir inşaata başlayacağız. Kasır Life ile beraber bölgede 3 projeye daha başlıyoruz. 4 projemizi çok kısa sürede tamamladık, Akçaylar firmasının referansı tamamladığı Yaşam 1,2,3,4, projeleridir’’ şeklinde konuştu.