banner521
banner533

MAMİKLER İnşaat’tan müthiş yeni villa projesi…. Zümrüd-ü  Anka

banner418

İnşaat sektöründeki tecrübesiyle bugüne kadar alıcılarına yüksek prim avantajı sunan  ve Kocaeli’de hayata geçirdiği nitelikli projelerle adından söz ettiren Mamikler İnşaat , Zümrüd-ü Anka ile Kocaeli’ne yeni bir proje daha kazandırıyor.

banner482
MAMİKLER İnşaat’tan müthiş yeni villa projesi…. Zümrüd-ü  Anka
08 Mayıs 2020 Cuma 19:18

Gayrımenkul sektörünün yenilikçi firmalarından Mamikler İnşaat, Yuvacık’ta yaklaşık 40 bin metrekare alan üzerine geliştirdiği 41 adet villadan oluşan yeni projesini hayata geçiriyor. Zümrüd-ü Anka şehir merkezine yakınlığının yanı sıra doğa ile iç içe konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenleri bekliyor. Korona salgını ve yaşanan ekonomik kriz dönenimde bile yatırımlara ve yeni projelere devam eden Mamikler İnşaat, müthiş yeni villa projesi Zümrüd-ü Anka’yı misafirleri ile buluşturacak.

“YAŞAM KALİTESİNE ÖNEM VERENLERİN TERCİHİ MAMİKLER ZÜMRÜD-Ü ANKA OLACAK”
Kocaeli’de eşsiz bir projeyi hayata geçirdiklerini belirten Mamikler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik; “Yuvacık bölgesinde bugüne kadar hayata geçirdiğimiz projelerimize gösterilen büyük talep ve aldığımız olumlu tepkiler bizleri son derece mutlu etti.Bizde Kocaeli Yuvacık’ın incisi hatta Marmara bölgesinin incisi olarak lanse edebileceğimiz bir lokasyonda Mamikler Zümrüd-ü Anka projemizin sürecini hızlandırarak inşa çalışmalarına başladık.Projemizin ismine “Zümrüd-ü Anka” dedik.Çünkü çoğu firmanın ve işverenlerin geriye çekildiği bu zorlu süreçte biz ülkemiz ve milletimiz için daha fazla çalışarak ve ivmemizi dahad a artırarak adeta “yeniden doğuşu” simgelercesine yatırımlarımıza ara vermeyip hayata geçireceğimiz yeni projemizi Mamikler Zümrüd-ü Anka ismiyle alıcılara sunuyoruz. Hayatın zorluklarını kucaklayabilen ve sonunda daha iyi ve güçlü hale gelebilenlerin yeridir Mamikler Zümrüd-ü Anka. Birinci sınıf kalite ve işçilikle hayata geçireceğimiz Mamikler Zümrüd-ü Anka, lokasyon avantajı ile birlikte bölgesine ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracak. Estetik mimarisiyle de Kocaeli’de örnek teşkil edecek projemizde lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarımızı başlattık.” dedi.
 

YENİ BİR BAŞLANGIÇ VADEDİYOR 
İzmit’in dört mevsim doğasıyla adıdan söz ettiren ve ayrıcalıklı bölgelerinden biri olan Yuvacık’ta yükselen Zümrüd-ü Anka; yaşam kalitesine önem verenler tarafından tercih ediliyor.  Yedi eşsiz özelliğiyle Zümrüd-ü Anka, tıpkı Anka kuşunun hikayesindeki gibi yeni bir başlangıç vadediyor. Yuvacık Barajının yanında Samanlı Dağları’nın eteklerinde eşsiz konumu, tüm engelleri aşan manzarası, şifa kaynağı doğası, bulutların üzerinde hissettiren konforu, masalsı zarafeti, yüksek kalitesi ve sosyal imkanları ile eşsiz bir yaşam sunuyor.
 

İZMİT MERKEZE 13 DAKİKA MESAFEDE 
Mamikler’den yeni müthiş villa projesi Yuvacık ‘ta 40 dönüm üzerine 41 tane villa her villanın ayrı ayrı havuzu bahçesi otoparkı hiçbir villa birbirinin önünü kapatmıyor hepsi baraj göl full deniz aynı zamanda Kartepe manzaralı. İçinde yine altı tane şelale olan bir proje samanlı dağları eteğinde ormanlık kuş sesleriyle tertemiz havasıyla İzmit merkeze 13 dakika mesafede Kocaeli’nin en güzel mükemmel villa projesi 4 + 1ve 5 + 1 den oluşmakta Özel restorantı sosyal tesisi tesis bay bayan ayrı ayrı içinde fitness kapalı havuz hamam sauna buhar odası tam donanımlı bir villa projesi.


Haluk Mamik

Faruk Mamik


İlgili Galeriler