banner369
banner377

MHP 200 adayını açıkladı!

MHP Genel merkezi 200 aday daha açıkladı.

MHP 200 adayını açıkladı!
21 Ocak 2019 Pazartesi 17:30

banner313

İşte MHP'nin Belediye Başkan Adaylarının listesi :

1 Burdur Uğur Şen İl

2 Çanakkale Hakan Pınar İl

3 Çorum Kenan Şahin İl

4 Kırklareli Derya Bulut İl

5 Adana Çukurova Yusuf Baş M.İlçe

6 Adana Feke Ahmet Sel M.İlçe

7 Adana İmamoğlu Gazi Adamhasan M.İlçe

8 Adana Karaisalı Saadettin Aslan M.İlçe

9 Adana Karataş Necip Topuz M.İlçe

10 Adana Pozantı Mustafa Çay M.İlçe

11 Adana Saimbeyli Mustafa Şahin Gökçe M.İlçe

12 Adana Sarıçam Bilal Uludağ M.İlçe

13 Adana Yumurtalık Türkeş Filik M.İlçe

14 Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek M.İlçe

15 Antalya Kemer Yusuf Üras M.İlçe

16 Antalya Korkuteli Ömer Niyazi İşlek M.İlçe

17 Aydın Efeler Ümmet Akın M.İlçe

18 Aydın Germencik İsmet Akın M.İlçe

19 Aydın İncirliova Gürşat Kale M.İlçe

20 Aydın Karacasu Zeki İnal M.İlçe

21 Aydın Karpuzlu Hilmi Dönmez M.İlçe

22 Aydın Nazilli Haldun Haluk Alıcık M.İlçe

23 Aydın Söke Mehmet Beliğ Azbazdar M.İlçe


24 Balıkesir Ayvalık Nazmi Başaran M.İlçe

25 Balıkesir Edremit Tuncay Kılıç M.İlçe

26 Bursa Yenişehir Davut Aydın M.İlçe

27 Denizli Buldan Mustafa Şevik M.İlçe

28 Denizli Çal Feti Akçan M.İlçe

29 Erzurum İspir Ahmet Coşkun M.İlçe

30 Erzurum Uzundere Hilmi Aktoprak M.İlçe

31 Eskişehir Çifteler Kadir Bıyık M.İlçe

32 Eskişehir Mihalıççık Ali Yörük M.İlçe

33 Gaziantep Karkamış Mehmet Seydi Yılmaz M.İlçe

34 Hatay Belen İbrahim Gül M.İlçe

35 Hatay Dörtyol Fadil Keskin M.İlçe

36 Hatay Kumlu Mehmet Deli M.İlçe

37 İzmir Aliağa Serkan Acar M.İlçe

38 İzmir Çeşme Mustafa Cenger M.İlçe

39 İzmir Dikili Buğra Akın M.İlçe

40 İzmir Foça Serdar Mersin M.İlçe

41 İzmir Narlıdere Süleyman Kocabıyık M.İlçe

42 K.Maraş Çağlayancerit Hanifi Sarıaltun M.İlçe

43 K.Maraş Nurhak Battal Kaya M.İlçe

44 Kayseri Özvatan Halit Demir M.İlçe

45 Kayseri Pınarbaşı Menduh Uzunluoğlu M.İlçe

46 Kayseri Sarıoğlan Bekir Ayyıldırım M.İlçe

47 Kayseri Sarız Baki Bayrak M.İlçe

48 Konya Akören İsmail Arslan M.İlçe


49 Konya Doğanhisar İhsan Öztoklu M.İlçe

50 Konya Emirgazi Nurişen Koçak M.İlçe

51 Konya Halkapınar Mehmet Bakkal M.İlçe

52 Konya Tuzlukçu İsmail Budak M.İlçe

53 Malatya Hekimhan H.Mustafa Arıkan M.İlçe

54 Malatya Kuluncak Erhan Cengiz M.İlçe

55 Manisa Kula Hüseyin Tosun M.İlçe

56 Manisa Sarıgöl Necati Selçuk M.İlçe

57 Manisa Selendi Nurullah Savaş M.İlçe

58 Manisa Turgutlu Turgay Şirin M.İlçe

59 Mersin Bozyazı Mustafa Çetinkaya M.İlçe

60 Mersin Çamlıyayla İsmail Tepebağlı M.İlçe

61 Mersin Gülnar Yüksel Çelik M.İlçe

62 Mersin Mezitli Serdar Soydan M.İlçe

63 Mersin Mut Volkan Şeker M.İlçe

64 Mersin Silifke Mücahit Aktan M.İlçe

65 Mersin Toroslar Atsız Afşin Yılmaz M.İlçe

66 Muğla Datça Fevzullah Gülada M.İlçe

67 Muğla Ortaca Recep Güneş M.İlçe

68 Ordu Çamaş Mahmut Ayparçası M.İlçe

69 Sakarya Taraklı İbrahim Pilavcı M.İlçe

70 Samsun Asarcık Şerif Kılağuz M.İlçe

71 Tekirdağ Hayrabolu Gürol Yıldırım M.İlçe

72 Tekirdağ Saray Özkan Yaman M.İlçe

73 Trabzon Çarşıbaşı Mümin Nuhoğlu M.İlçe


74 Trabzon Şalpazarı Refik Kurukız M.İlçe

75 Artvin Ardanuç Burhan Akman İlçe

76 Bilecik İnhisar Serkan Üstün İlçe

77 Bolu Mudurnu Necdet Türker İlçe

78 Burdur Altınyayla Nazım Subaşı İlçe

79 Burdur Bucak Azmi Özkurt İlçe

80 Burdur Çeltikçi Recep Aydın İlçe

81 Burdur Gölhisar Nasuh Eroğuz İlçe

82 Burdur Kemer Süleyman Yavuz İlçe

83 Çanakkale Bozcaada Özgür Acar İlçe

84 Çanakkale Çan Fatih Yüksel İlçe

85 Çorum Bayat Şaban Çakır İlçe

86 Çorum Dodurga Dilaver Akbaş İlçe

87 Çorum Mecitözü Emin Söğütcü İlçe

88 Edirne Enez Erdal Coşkun İlçe

89 Edirne İpsala Emin Başaran İlçe

90 Elazığ Alacakaya Şahin Yıldırım İlçe

91 Elazığ Arıcak Hamit Temizsoy İlçe

92 Elazığ Baskil Tuncer Turus İlçe

93 Elazığ Kovancılar Nuri Çolak İlçe

94 Elazığ Palu Muhammet Septioğlu İlçe

95 Kırşehir Mucur Hasan Hüseyin Köşker İlçe

96 Kütahya Çavdarhisar Halil İbrahim Alnar İlçe

97 Kütahya Hisarcık Himmet Pınar İlçe

98 Kütahya Şaphane Fehmi Yavuz İlçe


99 Nevşehir Acıgöl Fatih Özdoğan İlçe

100 Nevşehir Derinkuyu Gültekin Oğuz İlçe

101 Nevşehir Ürgüp Hasan Erdoğan İlçe

102 Rize Ardeşen Remzi Kutanoğlu İlçe

103 Rize Çamlıhemşin Eyüphan Zararsız İlçe

104 Rize Çayeli İsmail Hakkı Çiftçi İlçe

105 Rize Fındıklı Levent Keskin İlçe

106 Rize Güneysu Kazım Kara İlçe

107 Sivas Altınyayla Nazım Subaşı İlçe

108 Sivas İmranlı Necmi Vural İlçe

109 Sivas Suşehri Candan Ersoy İlçe

110 Sivas Şarkışla Cemil Çelik İlçe

111 Tokat Sulusaray Sinan Genç İlçe

112 Uşak Banaz Emine Bulut İlçe

113 Uşak Eşme Yıldıray Yıldız İlçe

114 Uşak Karahallı Mehmet Yeşilöz İlçe

115 Uşak Sivaslı Ferhat Ceylan İlçe

116 Uşak Ulubey Adnan Yörük İlçe

117 Yozgat Yerköy Abdullah Altındaş İlçe

118 Aksaray Eskil Mustafa Zavlak İlçe

119 Bayburt Demirözü Gürbüz Fidan İlçe

120 Karaman Başyayla Yunus Yıldız İlçe

121 Şırnak Cizre Lokman Uçkan İlçe

122 Iğdır Tuzluca Alican Zorman İlçe

123 Yalova Altınova Eyüp Ata İlçe

124 Osmaniye Bahçe Ömer Okan Fettahlıoğlu İlçe

125 Osmaniye Düziçi İsmet Topal İlçe

126 Osmaniye Hasanbeyli Mehmet Erol Müftüoğlu İlçe

127 Osmaniye Sumbas Sinan Karatay İlçe

128 Osmaniye Toprakkale Güney Akgül İlçe

129 Düzce Kaynaşlı Birol Şahin İlçe

130 Adıyaman Kahta Akıncılar Tahsin Korkut Belde

131 Adıyaman Kahta Bölükyayla Gaffari Akkuş Belde

132 Afyonkarahisar Bolvadin Dişli Turan Susan Belde

133 Afyonkarahisar Emirdağ Davulga Salih Gündoğan Belde

134 Afyonkarahisar İhsaniye Yaylabağı Ahmet Yıldırım Belde

135 Afyonkarahisar Sandıklı Akharım Muzaffer Yönel Belde

136 Afyonkarahisar Sinanpaşa Ahmetpaşa Eyüp Yakan Belde

137 Afyonkarahisar Sinanpaşa Kırka Bekir Uykan Belde

138 Amasya Merkez Ziyaret Hasan Kabakçı Belde

139 Bingöl Merkez Ilıcalar Eşref Varol Belde

140 Bingöl Merkez Sancak Erdem Evran Belde

141 Bingöl Solhan Arakonak Emrah Tezel Belde

142 Bolu Mengen Gökçesu Muammer Yılmaz Belde

143 Burdur Bucak Kızılkaya İlkay Güngör Belde

144 Burdur Bucak Kocaaliler Halit Dağlı Belde

145 Burdur Gölhisar Yusufca Hüseyin Özarslan Belde

146 Çanakkale Biga Gümüşçay Mehmet Dal Belde

147 Çanakkale Biga Karabiga Mülkü Seyfullah Göktepeli Belde

148 Çanakkale Gelibolu Kavakköy İbrahim Bartın Belde

149 Çorum Merkez Düvenci Arif Aksoy Belde

150 Edirne İpsala Esetçe Mehmet Güler Belde

151 Edirne İpsala Yenikarpuzlu Reşat Akbaş Belde

152 Edirne Keşan Yenimuhacir İsmail Şen Belde

153 Elazığ Arıcak Üçocak Mehmet Sait Bezgin Belde

154 Giresun Espiye Soğukpınar Mustafa Kümbül Belde

155 Giresun Yağlıdere Üçtepe Hacı Gasım Akıllı Belde

156 Gümüşhane Kelkit Gümüşgöze Mehmet Zeyrek Belde

157 Gümüşhane Kelkit Söğütlü Selim Koç Belde

158 Kütahya Simav Demirci (Yeşilkent) Kemal Boral Belde

159 Nevşehir Merkez Göre Mehmet Fidan Belde

160 Nevşehir Merkez Sulusaray Kazım Duman Belde

161 Nevşehir Acıgöl Karapınar Ahmet Duran Bilada Belde

162 Nevşehir Merkez Nar Serkan Oduncu Belde

163 Nevşehir Acıgöl Tatların Ercan Selvi Belde

164 Nevşehir Ürgüp Ortahisar İsmail Genç Belde

165 Niğde Merkez Edikli Ahmet Musalli Belde

166 Niğde Merkez Gümüşler Bayram Uzun Belde

167 Niğde Merkez Yıldıztepe (İnli) Mustafa Şenol Belde

168 Niğde Bor Çukurkuyu Ahmet Halisdemir Belde

169 Rize Merkez Kendirli Abdulkadir Öz Belde

170 Rize Merkez Muradiye Mehmet Kazdal Belde

171 Rize Çayeli Büyükköy İsmail Hakkı Kahveci Belde

172 Rize Çayeli Madenli Mustafa Tüyhloğlu Belde

173 Rize Merkez Salarha (Çaykent) Halil İbrahim Yağcı Belde

174 Tokat Niksar Gökçeli Atanur Acar Belde

175 Uşak Banaz Kızılcasöğüt Serhat İhsan Tuncay Belde

176 Uşak Eşme Yeleğen Tolga Süleyman Uzun Belde

177 Uşak Sivaslı Pınarbaşı Kutret Şakar Belde

178 Uşak Sivaslı Selçikler İhsan Senkoş Belde

179 Uşak Sivaslı Tatar Ramazan Gün Belde

180 Yozgat Sorgun Çiğdemli Ahmet Sungur Belde

181 Yozgat Sorgun Yeniyer Osman Çetintaş Belde

182 Aksaray Merkez Yeşilova Veyis Baysal Belde

183 Aksaray Eskil Eşmekaya İsmail Hakkı Güneş Belde

184 Aksaray Gülağaç Gülpınar Nizamettin Uğur Belde

185 Karaman Ermenek Kazancı Mustafa Keklik Belde

186 Karaman Merkez Akçaşehir Süleyman Keleş Belde

187 Karaman Merkez Sudurağı Ali Karabulut Belde

188 Şırnak Merkez Kumçatı Ramazan Kuas Belde

189 Şırnak Silopi Başverimli Orhan Gözlek Belde

190 Iğdır Merkez Halfeli Terlan Kalmaz Belde

191 Iğdır Merkez Hoşhaber Faik Taylay Belde

192 Yalova Altınova Tavşanlı Lokman Aktaş Belde

193 Yalova Çınarcık Esenköy Mehmet Temel Belde

194 Osmaniye Merkez Cevdetiye İbrahim Gök Belde

195 Osmaniye Düziçi Atalan Süleyman Yıldırım Belde

196 Osmaniye Düziçi Böcekli Kemalettin Geçit Belde

197 Osmaniye Düziçi Ellek Kamil Gökçe Belde

198 Osmaniye Düziçi Yarbaşı Nadir Doruk Belde

199 Osmaniye Sumbas Mehmetli Süleyman Topbaş Belde

200 Osmaniye Toprakkale Tüysüz Veli Fidan Belde


İlgili Galeriler
banner29
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.