banner286
banner282

“Hedefimiz 13 belediyeyi tekrardan AK Parti’nin hanesine yazdırmak”

banner284

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan haftalık basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Ceyhan 2019 seçimleriyle alakalı olarak, “Önümüzdeki seçimde hiçbir şeyi kesin olarak görmüyoruz. Teşkilatlarımızın da seçmenimizle gönül köprülerini geçmişte olduğu gibi daha da güçlendirmek için çalışmalar yapacağız. 2019’daki hedefimiz 13 belediyeyi tekrardan AK Parti’nin hanesine yazdırmak” dedi.

“Hedefimiz 13 belediyeyi tekrardan AK Parti’nin hanesine yazdırmak”
05 Nisan 2018 Perşembe 12:22

banner274

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan haftalık olağan basın toplantısını il binasında yaptı. Ceyhan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Ceyhan önümüzdeki 2019 seçimleriyle alakalı olarak hiçbir şeye kesin gözüyle bakmadıklarını ifade ederken, “Önümüzdeki seçimde hiçbir şeyi kesin olarak görmüyoruz. Teşkilatlarımızın da seçmenimizle gönül köprülerini geçmişte olduğu gibi daha da güçlendirmek için çalışmalar yapacağız. Tüm bileşenlerimizle zaten alandayız. 2019’daki hedefimiz 13 belediyeyi tekrardan AK Parti’nin hanesine yazdırmak. Ne kadar oy aldıysak bu oranı yüzde 10 arttırmak hedefindeyiz” şeklinde konuştu.
 

ODA SEÇİMLERİ DEMOKRATİK ORTAMLARDA YAPILDI
Ceyhan açıklamasının başında Ticaret ve Sanayi Odasının seçimleri hakkında konuşurken, “Görüyoruz ki kimse bir şey yapmayınca icraatın partisi AK Parti’nin çalışmalarıyla bir araya geldik. Odaların seçimleri olduğu için gündem de yoğun olduğundan bugün bir araya geldik. Oda seçimlerinde seçim sürecinin her taraf açısından birlik ve beraberliğine yakışan bir şekilde gerçekleştirdiği için tebrik ediyorum. Bizler de AK Parti İl Başkanlığı olarak sürece bir müdahalede bulunmadık. Görüyoruz ki doğru bir adımla adayların kendi mecralarında seçim yapmalarına destek olduğumuzu düşünüyoruz. Ben de gidip kendi komitemde gidip oyumu kullandım. Gittiğimde gördüm ki renklerin önemi yok demokratik ortamda bir seçim oldu. Kocaeli olarak böyle güzel bir ortamda seçimlerin yapılmasının mutluluğunu yaşıyorum. Savunma hakkı kutsaldır. Bu hakkı elinde tutan avukat arkadaşlarımızın tamamının avukatlar gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı. 
 

BİRİLERİ KONUŞUR AK PARTİ YAPAR
AK Parti olarak bir taraftan kongrelerimizi yapıyoruz bir taraftan da 2019’a hazırlılarımızı yapıyoruz. Bu bağlamda özellikle yerel yönetimlerimizin çalışmalarını takip ediyor ve desteklerimizi veriyoruz. Burada önemsediğimiz konu 12 ilçe belediyemizin seçmenlerimize 2014’te verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesinin gayretiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Birileri konuşur AK Parti yapar. Birçok belediyemiz beyannamelerindeki vermiş olduğumuz sözlerin tamamına yakınını yapmış olduklarının haklı gururunu yaşıyoruz. Diğer taraftan 14 Nisan Cumartesi günü Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarının da değerlendirmek adına il danışma meclisimizi Antikkapı Restoran’da yapacağız. Ayrıca kongreden sonra kentimizde birçok kişi ve kurum ziyaretimize geldi. Artık biz STK’larımızın ayağına gitmek ve çalışma yapmak istiyoruz. Kent adına bir taş üstüne taş üstüne koyabilecek hangi fikir olursa olsun ne yapabileceğimizi ziyaret çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu ziyaretlerin ilkini önümüzdeki Perşembe günü Türk İş ile yapacağız” dedi. 
 

OY ORANINI YÜZDE 10 ARTTIRMA HEDEFİNDEYİZ
Teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktaran Ceyhan, “12 ilçemizin merkez mahallelerinin tamamında mahalle koordinasyon toplantılarını Kocaeli’ye özgü olmak üzere tamamladık. Bir yandan kongre yapacaksınız bir yandan da seçime yönelik böylesi geniş mahallelere gitmek suretiyle böyle toplantılar yapacaksınız. Biz teşkilatlarımıza 2 hedefi koyuyoruz. Bu hedeflerden bir tanesi Kocaeli’de ki yüzde 20,16 olan üye sayısını toplamda yılsonuna kadar üye sayımızı yüzde 30’a çıkarma hedefini koyduk. Önümüzdeki seçimde hiçbir şeyi kesin olarak görmüyoruz. Teşkilatlarımızın da seçmenimizle gönül köprülerini geçmişte olduğu gibi daha da güçlendirmek için çalışmalar yapacağız. Tüm bileşenlerimizle zaten alandayız. 2019’daki hedefimiz 13 belediyeyi tekrardan AK Parti’nin hanesine yazdırmak. Ne kadar oy aldıysak bu oranı yüzde 10 arttırmak hedefindeyiz” şeklinde konuştu. 

banner31

İlgili Galeriler
banner29
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ersoy gülsüm Kandemitoğulları - 13 ay önce
Sen hiç”Geçti malın pazarı sür eşşeğini Bor’a”diye bir söz duydun mu sayın Ceyhan?
Avatar
izmitli41 - 13 ay önce
izmiti kaybettiniz geçmiş olsun.
yalan vaadlerde bulunurken izmite hizmet ederken üvey muamelesi yaparken düşünecektiniz. bir havalimanımızı bile çalıştırmaktan acizsiniz.
Avatar
Körfezli - 13 ay önce
12 ilçeyi Bu belediye başkanları ile almak mümkün gözükmüyor en azından bazı ilçe belediye başkanlarını aday göstermemek olacak
Avatar
Derinceli - 13 ay önce
Sayın il başkanım Sen derinceyi listenden çıkar haydar derinceyi maf etti Türkiyede bile en sonuncu belediye oldu derince Şimdiden CHP ye hayırlı olsun şimdiye kadar chp ye oy vermemiştim 2019 belediye seçimlerinde oy vereceğim beni gibi düşünen bir çok derinceli var.
Avatar
PAŞALI - 13 ay önce
ŞEMİ BU YA
Avatar
İzmitli -Yeni limanlar 1 - 13 ay önce
YENİ LİMANLAR YAPIMINA İZİN VERİLİYOR! KOCAELİNİN EVLATLARINA SORMUŞLARMI?
AKP'li yaratıkların ''Dediği dedik çaldıkları düdük''
Maalesef Kocaeli artık gözden çıkarılmış bir bölge Kocaeli'yi yönetenlerin hiç biri Kocaeli doğumlu değil,evleri,köyleri bile burada değil...
Zaten rant,para,yağmacılık vb. çıkar sağlamak,maddiyat için Kocaeli'ye gelmişler!..
Kocaeli Milletvekillerinden sadece 2 tanesi Kocaeli'nin Evladı biri iktidar partisinden (Zeki AYGÜN),diğeri Ana muhalefet partisinden Ana muhalefet partili milletvekili Ufacık Körfeze yapılan Limanlar,Tersanelerle ve Zehirli atıklarla ilgili mücadele verip önergeler vermektedir (Haydar AKAR)...

KÖRFEZİN CANINA OKUDULAR!..
Yerel seçimlerde İkdidar Partisi AKP Belediye Başkan Adayları Kocaeli TURİZM,SAĞLIK ve KÜLTÜR Kenti olacak diye Oy toplamak için vaatlerde bulunmuşlardı...İnsanları kandırdılar,yalan konuştular ve Bugün durum tam tersi oldu!-
Avatar
İzmitli -Yeni limanlar 2 - 13 ay önce
Yeter artık,yeter...Batı Bölgelerini ve Kocaeliyi rahat bırakın.Yatırımları birazda Doğu bölgelerimize yapında orada yaşayan insanlarımızda iş,aş sahibi olsunlar,eşit kalkınma olsun.
Akdeniz tarafına yapın Limanı;Akdeniz Bölgesi Güney Doğu Anadolu Bölgemiz tarafına doğru yapın.

SATILAN DERİNCE LİMANINDA Safi Port Denizi doldurmaya devam ediyor...Deniz Babanın malımıda dolduruyorsun!
Fakat iktidar için çevrenin hiç bir önemi yok;İstanbul Fatih Ormanlarına Ali AĞAOĞLU'na gökdelenleri diktirdiler,birde Çılgın Proje Kanal İstanbul Türkiye'nin ve İstanbul'un sonu olacak!..
Bunların derdi İstanbul'u ve Kocaeli'yi kurtarmak,korumak falan değil!
Kocaeli'nin Evlatları Bölgenize sahip çıkınız kan emici rantçı,yaratıklara yem etmeyiniz.-
Avatar
İzmitli -Yeni limanlar 3 - 13 ay önce
Türkiye'nin en büyük sorunlarından biride göçün önlenmemesi,her bölge yerinde kalkınmalı,herkes yerinde doymalı...
Batı bölgeleri şişti yanardağ gibi patlamaya hazır artık!..İstanbul’a 10.köprüyüde yapsanız bu çözüm değil!Eşit kalkınma olmalı.İktidar partisi seçimlerde doğu bölgelerimizde mega kentler yapacaklarını vaat etmişlerdi hani herkes yerinde doyacaktı!