banner521
banner533

CHP il başkan adaylarının listeleri belli oldu

banner418

CHP Kocaeli İl kongresi tüm hızıyla sürerken adayların listeleri belli oldu.

banner482
CHP il başkan adaylarının listeleri belli oldu
01 Mart 2020 Pazar 16:35

banner552
banner535

Kocaeli Kongre Merkezi'nde CHP İl kongresi tüm heyecanıyla devam ediyor. Harun Yıldızlı'nın, Hikmet Erenkaya'nın ve Bozkurt Uslu'nun yarıştığı kongrede listeler belli oldu.

İşte adayların listeleri;

HARUN YILDIZLI'NIN LİSTESİ

Hakan Altıparmak, Pınar Atabay, Baran Aydın, Batuhan Bayındır, Ahmet Çalık, Berna Çetin, Gülşah Çubuklu, Gökhan Darcan, Bilgi Dehmen, Mehmet Demirtaş, Metin Düzgün, Yaprak Fidancı, Mehmet Nazım Gençtürk, Birgül Gök, Sema Altunel Güven, İsmet İşeri, Hikmet Koçoğlu, Bilal Özşahin, Bülent Sarı, Mehmet Solakoplu, İsmail Sungur, Selim Tetik, Barış Topal, Ali Yapa.

DİSİPLİN KURULU
Rasim Ababay, Ömer Akın, Cumhur Arıkan, Osman İlhan Cebeci, Savaş Çetin, Sıma Mungan, Hüsammetin Polat, Cemal Polat, Turan Türkoğlu

KURULTAY DELEGELERİ
anıl Acurman, Ozan Aksu, Gökhan AKTAŞ, Fahrettin Aktaş, Kardelen Beytaş, Satı Bozkurt, Zennure Çataltepe, Recep Dursun, Gülay Eyisabuncular, Ercan Gökdemir, Hurşit Güneş, Musa Haydaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet, Muhip Kanko, Mehmet Ali Kaplan, Birkan Koçak, Vedat Küçük, Olcay Öğüt, Gülay Özbay Salman, Cengiz Sarıbay, Gülseren Solmaz Altunal, Cihan Soylu çiçek, Suat Ülkü, Bülent Yıldız, Selim Yıldız, Özgür Yıldızlı

BOZKURT USLU'NUN LİSTESİ
bozkurt Uslu, Feridun Adıyaman, Nur Akalın, Leyla Aktaş, Mehmet Alkan, Nilgün Aydın, Tayfun Başaxvı, Ayten Çiftçi, Erdal Deniz, Aşkın Yunuserdoğan, Üstün Gökçen, Nihat Kale, Mayşeker Karaçay, Şemsettin Karagöz, Tuğman Kayalı, Cavit Keski, Şerif Kılıç kara, Hulusi Küçük devlet, Hakan Oruç, Ufuk Saka, Nilgün Solakoğlu, GÖKHAN Tanrı erdi, Gülsüm Telci, NESRİN Toker, Ahmet Yılmaz.

DİSİPLİN KURULU
ÖMER Akalp, İlhan Akbulut, Sadık Atuk, Hayri Burnaz, Erdem Karayel., Özkan Kaygusuz, Mustafa Keskin, Recep Mutlu, Gülen Yılmaz

KURULTAY DELEGELERİ
Necdet Akar, Cihat Altınyuva, Emre Andız, Sadık Atuk, Kerem Aydemir, Nilgün Aydın, Neşe Celep, Nesibe Çetin, Münevver Dağdeviren, Turan Dumlu, Gülay Eyisabuncular, Yusuf Gençkaya, Hurşit Güneş, Fikret Gürel, İrfan Keskin, Mustafa Keskin, Refik Kuşçu, Teyfik Mayda, Munteha Purut, Ufuk Saka, B. MEHMET Toker, Bozkurt Uslu, Durmuş Ali Yalnız, Şinasi Yazar, Gülen Yılmaz, Bekir Yurdagül

HİKMET ERENKAYA'NIN LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

Oya Akdeniz

Barbaros Akkuş

Kemal Balcı

Orhan Dönmez

Türkan Dura

 Olgun Ertunç

Erçelik Doğan

Ergün Dalistan

Filiz Emine Nalan

Gönenç Ali Haymanalı

Celal Hülü

 Ali Kara Devrim

Serkan Kaya

Gülhan Kesemenli

Suca Omurca

Vehbi Ural Özkan

Kadem Seymen

Tamer Solakoğlu

Recep Şenol

Hamit Tandoğan

Berk Toksöyle

Nuri Top

DİSİPLİN KURULU ADAYLARI

Oral Balcı

Tamer Ejderoğlu

Tuncay Filiz

Mustafa Kahraman

Hüseyin Karaca

Turgay Öztürk

İsmail Şahin

Özgür Sezgin

Yasin Yıldız

KURULTAY DELEGESİ ADAYLARI

Emre Andız

Ahmet Atayşen

Kerem Aydemir

Cevdet Barış

Veli Beyaztaş

Zeynep Çiğdem Canbaz

Erkan Çakar

Arzu Durulmuş

Hikmet Erenkaya

Sertif Gökçe

Hurşit Güneş

Fikret Gürel

Fatma Kaplan Hürriyet

İsmet Kanık

Dileşen Karataş

Özkan Koçak

Yalçın Kuşkan

Tevfik Mayda

Mehmet Miroğlu

Gökhan Orhan

Engin Özcan

Hakan Savaş

Sefa Sözer

Veysel Suludere

Ferhan Şensoy

Ahmet Fikret Toker


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.