Kategoriler

Kocaeli Koz

Korkunç olay… Halk otobüsü şoförüne öldüren tekme!

121 Nolu Yahya Kaptan – Derince Sopalı hattında görev yapan şoför Hüseyin Göncü (37) henüz kimliği belirlenemeyen bir yolcu ile yaşadığı arbede sırasında yediği tekme sonucunda fenalaşarak hayatını kaybetti

Olay Bostanlar Durağı’nda meydana geldi. 121 Nolu Yahya Kaptan – Derince Sopalı hattında görev yapan şoför Hüseyin Göncü (37) henüz kimliği belirlenemeyen bir yolcu ile yaşadığı arbede sırasında yediği tekme sonucunda fenalaşarak hayatını kaybetti. Edinilen bilgi ve iddialara göre şoför Hüseyin Göncü, yolcuyu telefonda yüksek sesle konuştuğu için önce uyardı, sonra arabadan inmesini söyledi. Göncü’ye yanıt veren yolcu arabadan inmeyeceğini belirterek, “Bu arabadan inmiyorum. Seni öldürürüm” diye tehdit savurdu. Tehdidin üzerine şoför Göncü, olayı polise bildirince, yolcu bu sefer arabadan inmek istedi. Diğer yolcuların desteğiyle şoför Hüseyin Göncü, yolcuyu polise teslim edeceğini belirterek arabadan indirmeyeceğini ifade etti.
 
TEKME ATIP KAÇTI
Henüz kimliği belirlenemeyen yolcu, Hüseyin Göncü’yü araç seyir halindeyken yanındaki poşetten çıkardığı keserle tehdit etti.  Şoför ile yolcu arasında otobüsün arka kısmında arbede yaşandı. Bunun üzerine diğer yolcular otobüsten indiler. Yaşanan arbedede yolcu şoföre tekme attı.  Yakın zamanda da mide ameliyatı geçirdiği öğrenilen şoför Göncü aldığı darbeyle fenalaştı.  Zanlı olay yerinden kaçarken, aldığı darbeyle yere yığılan Göncü’yü diğer yolcular Sopalı Devlet Hastanesi’ne götürdü. Göncü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis kaçan katil zanlısının kimliğini tespit etmek ve yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.
 

“ÇOK ÜZGÜNÜZ”
Yaşanan olay üzerine açıklamalarda bulunan SS. 5 Nolu Şehiriçi Minibüs ve Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Lokman Aydemir çok üzgün olduklarını belirterek, “Camiamızın başı sağ olsun. İstenmeyen bir olay yaşandı. Rahmetli kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı diliyoruz. Olayın bir an önce açıklığa kavuşturularak, zanlının adalete teslim edilmesini bekliyoruz” diye konuştu. 

Yorumlar

Hayri sert 2 Yıl Önce

İzmitte bu olaylar daha çok yaşanır önce şöförler vatandaşa insan gibi davranmayı öğrenmeli bitirip rollerini bırakmalı

Daha Fazla Haber
Güncel
5 Kez Görüntülendi.
Kocaeli'de narkotik alan denetimi uygulaması
Spor
47 Kez Görüntülendi.
Kocaelispor’da vaka sayısı arttı tesisler kapandı!
Genel
156 Kez Görüntülendi.
Alışveriş merkezlerinde yeni dönem!
Güncel
151 Kez Görüntülendi.
Vaka sayısı 31 bin 219 oldu… Hasta sayısı 500 bini geçti!
Güncel
657 Kez Görüntülendi.
65 yaş üstü ve 20 yaş altı için yeni düzenleme
Güncel
749 Kez Görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı; Her gün sokağa çıkma yasağı uygulanacak!
Güncel
387 Kez Görüntülendi.
Kocaeli’de tabletler bu tarihte dağıtılacak!
Asayiş
227 Kez Görüntülendi.
Rehabilitasyon merkezindeki hastanın dolabından öyle bir şey çıktı ki…
Spor
72 Kez Görüntülendi.
Kocaelispor’da 9 vaka daha!
Siyaset
246 Kez Görüntülendi.
AK Parti Kocaeli'de İcra Kurulu belli oldu