Muhafazakâr Bir Tatil Deneyimi İçin: Grand Özgül Termal

Tatil yaparken hiçbir konuda stres yaşamak istemezsiniz. Aynı zamanda yaşam tarzınızı da tatil boyunca korumak isteyeceksiniz. Eğer muhafazakâr bir y...

Tatil yaparken hiçbir konuda stres yaşamak istemezsiniz. Aynı zamanda yaşam tarzınızı da tatil boyunca korumak isteyeceksiniz. Eğer muhafazakâr bir yaşam şekline sahipseniz seçtiğiniz otelin de size çeşitli imkânlar sunmasını istemeniz son derece normaldir. Eşsiz bir muhafazakâr tatil deneyimi yaşamak isterseniz Grand Özgül Termal sizin için doğru tercih olabilir.

Afyon’da hizmet veren bu otelde tamamen İslami kaidelere uygun bir hizmet sunuluyor. Dolayısıyla muhafazakâr yaşam şekline sahip olanlar da gönül rahatlığı ile bu otelde konaklayabiliyor. Tesiste sadece helal yiyeceklerin servis edildiğini de ekleyelim. Alkolsüzlük kuralı tüm tesiste geçerli olduğundan hiçbir alanda alkol servisi yapılmıyor. Peki, bu otelde konuklara hangi imkânlar sunuluyor?

Öncelikle kadınlar için ayrılan ve tamamen korunaklı alanların olduğunu belirtelim. Kadınlar, açık havuz ve kapalı havuz imkânından doyasıya faydalanabiliyor. Bazı odalarda da kapalı havuz imkânı var. Elbette termal otel olması nedeniyle sağlık ve spa alanları da büyük bir ilgi görüyor. Mahremiyete önem veren kadınlar için sadece kadınlara ayrılan sağlık ve spa alanlarının da olduğunu eklemek gerekir. Termal tatil konseptine uygun olarak bu alanlarda hizmet alabilir ve sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz.

Grand Özgül Termal Otel, spa merkezi, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı, spa küveti, jakuzi, fitness, masaj, tuz odası gibi imkânlar da sunuyor ve bu alanlar da kadınlara özel olduğundan tamamen korunaklı bir yapıya sahiptir. Termal havuzun ve Türk hamamının konuklar tarafından özel olarak kiralanabildiğini de belirtmeliyiz. Şifalı kaplıca sularından oluşan termal havuzlarda gönlünüzce zaman geçirebilirsiniz.

Otel sadece yaz mevsiminde değil kış mevsiminde de rahatlıkla tercih edilebilir. Termal sular belirli bir ısıda olduğundan soğuk kış mevsiminde de havuzda zaman geçirebilir ve yüzme keyfini yaşayabilirsiniz. Bu sayede özellikle cilt sağlığınıza da önemli bir yatırım yapmış olacaksınız. Termal sular sağlığa pek çok açıdan fayda sunuyor. Bu faydalardan istifade etmek isteyenler de termal otellerin yolunu tutuyor.

Eğer otele dair görselleri incelemek ve fiyatlara göz atmak isterseniz HalalBooking.com adresine tıklayabilirsiniz. Bu site üzerinden diğer muhafazakâr otelleri de inceleme şansınız oluyor ve seçtiğiniz otel için de yerinizi ayırtabilirsiniz.

26 Kas 2023 - 17:22 - Yaşam