banner383

Uyuşturucu ticareti dediler ama...

banner418

Özgür Taşkıran ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında “uyuşturucu ticareti” iddialarının asılsız olduğu ortaya çıktı.

Uyuşturucu ticareti dediler ama...
23 Aralık 2017 Cumartesi 20:52

banner32
banner313

Kentimizde geniş bir kesim tarafından tanınan tribün liderlerinden Özgür Taşkıran geçtiğimiz günlerde uyuşturucu ticaretinden tutuklandığı iddia edilmişti. Taşkıran ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında “uyuşturucu ticareti” iddialarının asılsız olduğu ortaya çıktı. 

Taşkıran’ın evine yapılan baskında hayalet silah diye tabir edilen glock marka silah ve silaha ait 2 adet şarjör ve mermiler ele geçirildi. Emniyet Müdürlüğü ekipleri evinde ruhsatsız silah bulunduran Taşkıran'ı gözaltına aldığı öğrenildi. 

Emniyet Müdürlüğünde bir gün gözaltında kalan ve ertesi günü adli makamlara sevk edilen Özgür Taşkıran ruhsatsız silah bulundurduğu gerekçesiyle tutuklanarak cezaevi gönderildi. 

Bilindiği üzere glock marka silah hayalet silah olarak tanınıyor, xray cihazına takılmayan tek silah olarak değerlendiriliyor. Hayalet silah glock taşımak ve bulundurmanın Türk Ceza Kanununda  cezası ise oldukça yüksek.
 


İlgili Galeriler