banner601
banner559

Türk Dİyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi kongreye gidiyor

banner418

6 Eylül Pazar Günü saat 12:30’da Türk Diyanet Vakıf- Sen Kocaeli Şubesi, 1. Olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek

banner482
Türk Dİyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi kongreye gidiyor
03 Eylül 2020 Perşembe 13:40

banner603
banner535

Diyanet ve Vakıf Hizmetleri kolunda faaliyet gösteren Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi ilk olağanüstü kongresini 6 Eylül Pazar günü saat 12:30’da Türk Eğitim Sen 1 Nolu Şube Konferans Salonu’nda gerçekleştirecek.

Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Ali Karadaşlı, kongreye dair yaptığı açıklamalada;

“GEÇEN YILA GÖRE 1.644 ÜYE ARTIŞI OLMUŞTUR”

“Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolunda faaliyet gösteren sendikaların, 2020 yılı üye sayılarının tespiti 27 Temmuz 2020 tarihi itibariyle tamamlandı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da Türk Diyanet Vakıf-Sen üye sayısını artırmaya devam etti. Sendikamızın 15 Mayıs 2019’da 11.584 olan üye sayısı, 15 Temmuz 2020’de 13.228’e yükselmiştir. Geçen yıla göre 1.644 üye artışı olmuştur. Kocaeli Şubemiz bünyesinde yer alan Sakarya ve Yalova illeri ile Türkiye genelinde en fazla üye artışı sağlayan ikinci şube olmuştur. Kocaeli ve Sakarya illeri kendi bünyelerinde müstakil şube kurma yeter sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza atarak Olağanüstü kongre sürecini başlatmıştır. Allah nasip ederse 06/09/2020 pazar Günü Saat 12:30 ‘da türk dıyanet vakıf-sen kocaeli şubesi 1.olağanüstü genel kurulumuzu yapmak üzere Türk Eğitim Sen 1 Nolu Şubemizin Konferans Salonunda toplanıyoruz.

“ŞÖLEN HAVASINDA”

Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi Kongreleri her zaman bu şehrin bütün dinamiklerinin katılım sağladığı ve Şölen havasında geçen kongreler olmuştur. Ancak yaşadığımız Covid 19 Süreci dolayısı ile bu defa misafir davet edemeyeceğiz. Sadece delegelerimizin katılımları ile Genel Kurulunuzu Sendikamızda gerçekleştireceğiz. Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi olarak bu günlere gelmemize vesile olan; her türlü ayrımcılığa, dışlamalara, ilkesiz anlayışlara ve baskılara boyun eğmeyerek Sendikamızı tercih eden bütün üyelerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

“GÜZEL VE ÖZEL BİR MÜCADELENİN ADIDIR”

Bu büyük başarıya ulaşmamızda emeği olan ve Sendikamızı Temsilclikten birleşik şubeye taşıyan başta önceki dönem Şube Başkanım Numan Uysal ve Şube Yönetim Kurulu, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyelerimize, İlçe Temsicilerimize, Sakarya İl Temsilcimiz ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Çil Başkanım ve Ekibine, Yalova İl Temsilcim Emrah Sağlam Başkanım ve Ekibine ayrıca teşekkür ediyorum. Üstlendiğimiz emaneti daha ileriye ve yükseklere ulaştırmak, etkili olan Sendikamızı hak ettiği yetkili sendika olarak zirveye taşımanın gayreti ve çabası içerisindeyiz. Önce cennet vatan ülkemiz diyerek, milletimizin huzuru ve kurumlarımızın yarınlara daha güçlü gitmesi anlayışı ile çalışanlarımızın mutlu ve hak ettiğini almalarının temini için, emek veren teşkilatımızın bütün temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Türk Diyanet Vakıf-Sen bütün teşkilatımız ve üyelerimiz ile birlikte, sadece sayı olarak değil gönüllerin birleştiği güçlü ve büyük bir ailenin, güzel ve özel bir mücadelenin adıdır. Bizler, şartlar ne olursa olsun doğru çalışmaya, ilkeli, kararlı, sorumlu ve ahlaklı sendikal mücadeleye devam edeceğiz.


 

banner31

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.