banner383
banner373

İSBAK A.Ş'nin Genel Müdürlüğü’ne ismi önerildi fakat...

Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Necmi Özdemir, İSBAK A.Ş'nin Genel Müdürlüğü’ne aday olarak gösterildi fakat yerel seçim sürecinde CHP'den Kadıköy Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Esat Temimhan, İSBAK'ın yeni genel müdürü oldu

İSBAK A.Ş'nin Genel Müdürlüğü’ne ismi önerildi fakat...
13 Eylül 2019 Cuma 22:33

banner32
banner313

Kentte saygın kişiliğiyle, eğitim alanındaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Necmi Özdemir, İstanbul Büyükşehir Belediye iştiraklerinden İSBAK A.Ş'nin Genel Müdürlüğü’ne aday olarak gösterildi.  


Önemli başarılara imza atan Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Necmi Özdemir’in İstanbul Büyükşehir Belediye iştiraklerinden İSBAK A.Ş'nin Genel Müdürlüğü görevine getirilmesi için yoğun destek verdi. 


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da ismi önerilen Özdemir, yaptığı yazılı açıklamayla kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Fakat Özdemir’in yerine yerel seçim sürecinde CHP'den Kadıköy Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Esat Temimhan, İSBAK'ın yeni genel müdürü oldu.


İşte Özdemir’în o teşekkür yazısı…


"TEŞEKKÜRLER 
Hiç gündemimizde yok iken, eski mezun ve dostlarımızın İBB İSBAK Genel müdürü olmalısın Necmi Hoca... Biz kulise başladık bile. En iyisini yapacağınızdan emin olduğumuz girişimimizde; sakın! Bizi üzme de, Kırma da. 
Bunu yapmak senin zaten felsefene de uygun… Bilgi birikimine de uygun dediler. 
Bazıları ise, kafalarına göre;
Bir firmaya mı endekslemediler!
Ünlü biriyle çıkar ilişkisini vardır yorumunu mu yapmadılar!
Sen uğraşma, oraya atanacak hazır diyenler mi olmadı!
Bulundukları ortamlarda, gereksiz gündem ve hava atma malzemesi yapanlar mı olmadı!
Talebinizi ilgiliye ilettim paylaşımlarını bulunanlar mı olmadı!

Yook arkadaşlar bu işin hastası da değilim. Meraklısı da değilim. Akıllı şehirlerle ilgili Türkiye’ de, 2018'de 81 il+53 ilçe ve yurt dışında da bugüne kadar 13 kenti belediye ve ilgili paydaşlar özelinde yakından izledim. Ve bu sistematik gidiş 2020'yi de kapsayacaktır.
Sonuç:  Bizim böyle bir talebimiz yoktu. Olması içinde kapıları aşındırmadık.
Yaşam felsefemizi en iyi Kazım Koyuncu kelimelere dökmüştür. 
" Değişimi düşünüyorsan ona göre yaşarsın. Yürüyüşün farklı olur. Bakkala, manava başka türlü davranırsın. Bunun için sana kimse puan yazmaz tabii ama anlarlar. Orada birisi farklı yürüyordur.
Sevgiyle ve Sağlıkla kalın.


 

banner31

İlgili Galeriler