banner286
banner282

Ersin Özyılmaz istifa etti!

İYİ Parti İl yöneticisi Ersin Özyılmaz partisinde istifa etti. 

Ersin Özyılmaz istifa etti!
03 Mart 2018 Cumartesi 20:42

banner274

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Antidemokratik uygulamalar ve baskılar var” açıklaması ile gündeme gelen İYİ Parti İl yöneticisi Ersin Özyılmaz istifa etti. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ersin Özyılmaz oldukça sert tepki gösterdi.

İşte Ersin Özyılmaz’ın o açıklamsı;

“DEMOKRASİNİN Gereklerini Yapmak İçin, ÜLKEMİZE Fayda Sağlamak Adına, SAYIN GENEL Başkan’ım Meral Akşener Hanfendi İle Çıktığımız SİYASİ Yolumuz, Maalesef Yol Ayrımına Gelmiştir!.
DEMOKRASİ Adına Başladığımız Hareketimizin, Partileşme Sürecinden Sonra, Bizzat Genel başkan Yardımcısı Zaat'ın, ANTİDEMOKTATİK Engellemeleri!, Parti İçerisindeki CUNTACI Zihinlerin, Oligarşik Yapı Oluşturmaları, Seviyesiz ve İftiracı!, Hatta ve Hatta Pazarlamacı, Atanmış!, Şimdide Sembolik  Kongrelerde, Seçilerek Atanacak SALON Efendileri İle İSTİKLAL Mücadelesi VERİLEMEYECEĞİ Anlaşılmıştır.
ÜLKÜCÜ Camianın İçerisinde Yetişen ve Bununla,Her Daim Gurur Duyan Yapımız Gereği Bizler!, Her hangi bir Oligarşik, Antidemokratik, İkbalci ve Benzeri Oluşumların İçerisinde Olamayız!
Ben, Ersin ÖZYILMAZ !, BU Saat İtibarı İle, KURUCULAR KURULU ve YÖNETİM KURULU ÜYESİ Olduğum, KOCAELİ İYİ PARTİ Görevlerimden ve İYİ PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA EDİYORUM.
Şahsım İle Birlikte, Benim Etkim İle Bu Hareket'e Katılan Arkadaşlarımdan ÖZÜR DİLER, SAYIN GENELBASKAN'IM Meral Akşener Hanfendi ye Siyasi yaşamında, Salon Siyasetçileri ile Beraber Muhafakiyetler Dilerim.
SAYGILARIMLA.”

 

banner31

İlgili Galeriler
banner29