banner421

AK Parti’nin ezici çoğunluğu var… İşte tüm ilçelerdeki yeni meclis üyeleri

banner418

31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclislerinde görev yapacak meclis üyeleri de kesin olmayan sonuçlara göre belli oldu

AK Parti’nin ezici çoğunluğu var… İşte tüm ilçelerdeki yeni meclis üyeleri
03 Nisan 2019 Çarşamba 10:00

banner32

Mahalli İdareler Seçimde ilçe belediye meclis üyelerini de seçtik. Kocaeli’deki tüm ilçelerde kesin olmayan sonuçlara göre belediye meclis üyeleri de belli oldu. İzmit dahil tüm ilçelerde belediye meclislerinde AK Parti’nin ezici bir üstünlüğü olduğu görüldü. 

İZMİT BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1             Mustafa SOYDABAŞ                        (AK Parti)
2             Ünal ÖZMURAL                               (CHP)
3             Güzin TAŞTEKİN                              (AK Parti)
4             Nurettin BULUT                               (CHP)
5             Aykut ÇAĞLAYAN                           (AK Parti)
6             Hakan TANTA                                  (CHP)
7             Fikret HOCAOĞLU                          (AK Parti)
8             Necat ÇAKIR                                   (CHP)
9             Eşref Ayhan ARPACI                       (AK Parti)
10           Cahit Arsal ARISAL                         (CHP)
11           Hayrettin ÜNLÜ                                (AK Parti)
12           Yaşar KARDAŞ                                (CHP)
13           İbrahim KILIÇ                                   (AK Parti)
14           Çetin SARICA                                  (CHP)
15           Çağlayan DUMAN                           (AK Parti)
16           Mehmet BAŞTÜRK                          (CHP)
17           Vedat YOLDAŞ                                (AK Parti)
18           Tuncay AŞKIN                                 (CHP)
19           Fatih ÖZCAN                                   (AK Parti)
20           Mehmet BAŞTAN                            (CHP)
21           Mehmet İlker KAZAN                      (AK Parti)
22           Devrim BAL                                     (CHP)
23           Erol ÇALIŞKAN                               (AK Parti)
24           Halin İNCİEL                                   (CHP)
25           Muharrem TUTUŞ                         (AK Parti)
26           Ertuğrul MALKOÇ                          (CHP)
27           Erkan AKSOY                                 (AK Parti)
28           Süleyman ŞEN                               (CHP)
29           Mehmet ÇETİN                               (AK Parti)
30           Dilek YALÇIN                                  (CHP)
31           Aysel DEMİRTAŞ                            (AK Parti)
32           Mustafa ZENGİN                            (CHP)
33           Engin DUYMAZ                              (AK Parti)
 
KONTENJAN
1             Nevin Serra DEMİRKOL                      (AK Parti)
2             Şener İNCE                                         (AK Parti)
3             Engin UÇAR                                        (AK Parti)
4             Ersin ALPASLAN                                 (AK Parti)
 
Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri

1             Fatma Kaplan HÜRRİYET              (Başkan)
2             Nevin Serra DEMİRKOL                 (AK Parti)
3             Mustafa SOYDABAŞ                      (AK Parti)
4             Ünal ÖZMURAL                              (CHP)
5             Güzin TAŞTEKİN                            (AK Parti)
6             Nurettin BULUT                              (CHP)
7             Aykut ÇAĞLAYAN                          (AK Parti)

BAŞİSKELE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1-Hasan Numan Tonka        AK PARTİ
2- Nurettin Hoylan                AK PARTİ
3- Mustafa Gürsoy               Saadet Partisi
4- Sadullah Keleş                AK PARTİ
5- Serhat Beyazıt                AK PARTİ
6- Metin Demir                    AK PARTİ
7- Zeki Karataş                   Saadet Partisi
8- Muzaffer Can                 AK PARTİ
9- Zeynel Ayaz                  AK PARTİ
10- Nuray Savcı Güçlü       Saadet Partisi
11- Murat Eşdoğan            AK PARTİ
12- Melih Özkaraaslan      AK PARTİ
13- Emine Özkar               İYİ Parti
14- Adilay Furuncu            AK PARTİ
15- Kadir Öztonga             Saadet Partisi
16- Metin Kırcı                   AK PARTİ
17- Veysel Boyuneğmez   AK PARTİ
18- Şakir Özkaraaslan      AK PARTİ
19- Uğur Baydar               Saadet Partisi
20- Saim Anlağan             AK PARTİ
21- Ali Değirmenci            AK PARTİ
22- Sedat Acar                 Saadet Partisi
 

Kontenjan
1- Emre Kahraman         AK PARTİ
2- Sema Arat                  AK PARTİ
3- Zülküf Tanta               AK PARTİ
 Büyükşehir Meclis Üyeleri

Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri

1- Hasan Numan Tonka      AK PARTİ
2- Nurettin Hoylan               AK PARTİ
3- Musatafa Gürsoy            Saadet Partisi
4- Abdullah Keleş                AK PARTİ

GEBZE’NİN MECLİS ÜYELERİ
Ak Parti

1- Hasan Soba 2- Yaşar Çakmak 3- Güler Şahin Gençay 4- Sertan Tunçel 5- Ayhan Yılmaz 6- Şenay
Önder 7- Harun Penbegüllü 8- Selamet Güner 9- Vahip Angur 10- Mustafa Demirhan 11- Nur
Şentürk 12- Mehmet Dinç 13- Osman Sezer 14- Ahmet Malkoç 15- Sadık Güvenç 16- Ahmet
Hüseyin Çelebi 17- Vasfiye Aydın 18- Sefa Zengin 19- Abdullah Kahraman 20- Davut Karaca 21-
Sedat Çelik 22- Yasemin Özdemir 23- Cemal Kalyoncuoğlu
CHP
1- Halil İbrahim Başçiftçi 2- Gökhan Yamen 3- Saide Arslan Çalışkan 4- Kayhan Özler 5- Şahin
Yılmazel 6- Cavit Kapoğlu 7- Erhan Bölük 8- Birol Elüstü 9- Osman Kurum 10- Sinan Çeper
Kontenjan (Ak Parti)
1- Mahmut Yandık 2- Hasan Özdemir 3- İrfan İrtegün 4- Talip Demir

ÇAYIROVA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1             Burak FİDAN                                (AK PARTİ
2             Sadettin ARIKBOĞA                    (AK PARTİ )
3             Halis KOÇ                                    (CHP)
4             Fatmanur ÇELİK                          (AK PARTİ )
5             Zafer ALKAN                               (AK PARTİ )
6             Seyhan DÜNMEZ                        (AK PARTİ )
7             Salih IŞIK                                     (CHP)
8             Davut AKÇAY                              (AK PARTİ )
9             Erhan SARIDEDE                       (AK PARTİ )
10           Deniz KOLO                                (İYİ Parti)
11           Muhammed M. DEMİRKIRAN    (AK PARTİ )
12           Tayfun BUDAK                           (CHP)
13           Behcet GÜNAY                          (AK PARTİ )
14           Arzu ARSLAN                            (AK PARTİ )
15           Abdurrahman ÇAPAN               (AK PARTİ )
16           Muharrem GÖKÇE                   (CHP)
17           Murat DİNÇ                              (AK PARTİ )
18           Kadir KURUN                          (AK PARTİ )
19           Hayati GÜVEREN                   (AK PARTİ )
20           Yılmaz BİLMEZ                       (CHP)
21           Oroç Gökbulak                       (İYİ Parti)
22           Filiz AYYILDIZ                        (AK PARTİ )
23           Ali YÜKSEL                            (AK PARTİ )
24           Metin DEMİRCİ                      (AK PARTİ )
25           Turan AĞAÇ                          (CHP)
26           Şahin AYAZ                           (AK PARTİ )
27           Muhsin ATEŞ                        (AK PARTİ )
28           Hasan AKAN                        (AK PARTİ ) 
 

KONTENJAN
1             Cüneyt ATALAY        (AK PARTİ )
2             Bekir BİLGİÇ           (AK PARTİ )
3             Halil HALİFEOĞLU (AK PARTİ )
 

Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri
1             Bünyamin ÇİFTÇİ      (Başkan)
2             Cüneyt ATALAY         (AK PARTİ )
3             Burak FİDAN             (AK PARTİ )
4             Sadettin ARIKBOĞA (AK PARTİ )
5             Halis KOÇ                 (CHP)
6             Fatmanur ÇELİK       (AK PARTİ )
7             Zafer ALKAN            (AK PARTİ )

KÖRFEZ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1- Faruk Denli                      AK PARTİ
2- Engin Taşdemir               İyi Parti
3- İbrahim Çırpan                AK PARTİ
4- Fevzi Canbaz                 İyi Parti
5- Ertam Peker                   AK PARTİ
6- Sinan Barış Kaya           AK PARTİ
7- Ender Oğuz                   İyi Parti
8- Canan Mollaoğlu           AK PARTİ
9- Eren Kır                         İyi Parti
10- Yusuf Eryarsoy            AK PARTİ
11- Ahmet Topuz               AK PARTİ
12- Mehmet Candemir       İYİ Parti
13- Selami Tanış                AK PARTİ
14- Erkan Uygun                İyi Parti
15- Mehmet Ş. Ergün         AK PARTİ
16- Ayşe Hacer Aşar          AK PARTİ
17- Reşat Sarı                    İyi Parti
18- Muzaffer Sayıcı            AK PARTİ
19- Sevgi Y. Kel                  İyi Parti
20- Doğan Orak                  AK PARTİ
21- Enver Okan                  İyi Parti
22- Recep Akova                AK PARTİ
23- Volkan Özmen              AK PARTİ
24- Arif Ersoy                      İyi Parti
25- Cengiz Öztürk               AK PARTİ
26- Yelda Pişkin                  İyi Parti
27- Mehmet Sayım              AK PARTİ
28- Kadir Alçık                    AK PARTİ
 

 KONTENJAN
1- Selattin Kabadayıoğlu   AK PARTİ
2- Mete Bilgin                    AK PARTİ 
3- Murat Gülbiçim              AK PARTİ
 
Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri
Başkan: Şener Söğüt
Kont. Selahattin Kabayadayıoğlu
3- Faruk Denli                AK PARTİ
4- Engin Taşdemir         İyi Parti
5- İbrahim Çırpan          AK PARTİ
6- Fevzi Canbaz             İYİ Parti
7- Ertam Peker               AK PARTİ

KANDIRA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
1 – İsmail Akalın AK Parti 
2- Mustafa Gebeş İyi Parti 
3- İsmail Aysu AK Parti 
4- İsmet Gürler AK Parti 
5- Mustafa Türk İyi Parti 
6- Murat Tonguç AK Parti 
7- Zeynep Morgül AK Parti
 8- Hüseyin Ayaz İyi Parti 
9- Ömer Bayrakdar AK Parti 
10- Gürkan Çakır İyi Parti 
11- Ertuğrul Özcan AK Parti 
12- Mustafa Kurt AK Parti 
13- Sinan Yolcu İyi Parti 
14- Bayram Küçükyılmaz AK Parti 
15- Nazmiye Ceylan AK Parti 
16 – Birten Kaya İyi Parti 
17- Beyhan Şen AK Parti 
17- Şaban Aksoy İyi Parti 
18- Sertan Kulaç AK Parti 
19- Merve Korkmaz AK Parti 
20- Hamza Biçer AK Parti 
21- Fahri Buruş AK Parti 

KONTENJAN 
İrfan Kurt Ak Parti 
Selahattin Okan Ak Parti
Hayri Çelik Ak Parti 

Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri 

Başkan – Adnan Turan 
Kont. – İrfan Kurt Ak Parti 
3- İsmail Akalın Ak Parti
 4- Mustafa Gebeş İYİ Parti 
5- İsmail Aysu Ak Parti 
6- İsmet Gürler Ak Parti

KARTEPE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ
1. Ahmet Özüer
2. Eda Açıkyol
3. Enes Aydınlı
4. Ali Karakaş
5. Selami Tarakçı
6. Recep Ubay
7. Orhan Akyüz
8. Erol Yılmaz
9. Faruk Cengizhan
10. Tahsin Varol
11. Selçuk Kösemen
12. Faruk Sarman
13. Ali Kumru
14. Ahmet Sağırkaya
15. Tuğçe Timur
16. Mahir Tutak
17. Yüksel Dilek
18. Recep Topal
19. Kerem Yılmaz
20. Fatma Öztaşkın
21. Hakan Özçelik
22. Emine Özdemir (Kontenjan)
23. Niyazi Aydın (Kontenjan)
24. Murat Soyer (Kontenjan)

CHP
1. Özlem Çankaya
2. Sabri Soyer
3. Alper Gümrük
4. Hasan Bayrak
5. Yakup Kalmuk
6. Fedai Yazıcı
7. Esat Alioğlu (Eski HDP’li seçim görevlisi)
 

Büyükşehir Meclisi
Emine Özdemir (Kontenjan)
Ahmet Özüer
Eda Açıkyol
Özlem Çankaya (CHP)
Enes Aydınlı
Ali Karakaş

GÖLCÜK BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1             Berna ABİS                                        (AK PARTİ )
2             Pınar NAAK                                       (CHP)
3             Baki ÖZDEMİR                                  (AK PARTİ )
4             Özgür YILMAZ                                   (CHP)
5             Mehmet OLHAN                                (AK PARTİ )
6             Gülcan GÜÇ DENİZCİ                      (CHP)
7             Muhammet TURAN                          (AK PARTİ )
8             Savaş TOPRAK                                (AK PARTİ )
9             Mehmet UZUNER                             (CHP)
10           Sedat KUL                                         (AK PARTİ )
11           Murat AĞACAN                                 (CHP)
12           Ertuğrul EREN                                   (AK PARTİ )
13           Halit GÜLOĞLU                                (CHP)
14           Şevket KABA                                    (AK PARTİ )
15           İbrahim KILIÇ                                   (AK PARTİ )
16           Halit MOTOR                                    (CHP)
17           Sayime YELKEN                              (AK PARTİ )
18           Hüseyin KÖROĞLU                         (CHP)
19           Kürşat ÇAKIROĞLU                        (AK PARTİ )
20           Türkan ÇİMEN                                 (CHP)
21           İbrahim UZUNER                             (AK PARTİ )
22           Recep BAŞKUT                              (AK PARTİ )
23           Güney YILMAZ                                (CHP)
24           Mustafa ALKAN                               (AK PARTİ )
25           Emrah SALBACAK                          (CHP)
26           Mehmet Oğuz ÇELEBİ                   (AK PARTİ )
27           Muharrem AYDIN                           (CHP)
28           Fikret ORMANCIOĞLU                  (AK PARTİ )
 
KONTENJAN
1             Ömer Burak BARIŞ                           (AK PARTİ )
2             Kadir ÖZDEMİR                                (AK PARTİ )
3             Murat EKER                                      (AK PARTİ )
 
Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri

1             Ali Yıldırım SEZER                             (AK PARTİ )
2             Ömer Burak Barış                              (AK PARTİ )
3             Berna ABİS                                        (AK PARTİ )
4             Pınar NAAK                                       (CHP)
5             Baki ÖZDEMİR                                  (AK PARTİ )
6             Özgür YILMAZ                                  (CHP)
7             Mehmet OLHAN                               (AK PARTİ )

DARICA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1             Bülent KOÇAK                                   (AK PARTİ)
2             Selim ÖZCAN                                    (CHP)
3             Ahmet Hakan HOCAOĞLU              (AK PARTİ)
4             Göknur BEKTAŞ                               (CHP)
5             İsmail RAMAZANOĞLU                    (AK PARTİ)
6             Hülya KODEK                                    (AK PARTİ)
7             Aydın IŞIK                                          (CHP)
8             Cafer Teyyar DEMİRDAŞ                   (AK PARTİ)
9             Şadi GÜVEN                                      (CHP)
10           Ayhan Naci YILMAZ                           (AK PARTİ)
11           Ayhan ŞEN                                         (CHP)
12           Hakan KARTAL                                  (AK PARTİ)
13           Nuran KURŞUN                                 (AK PARTİ)
14           Özkan SARITOPRAK                        (CHP)
15           Fikret AĞBABA                                  (AK PARTİ)
16           Rahime TURGUT                              (CHP)
17           Mustafa ÇAVUŞ                                (AK PARTİ)
18           Tuncer SALTAŞ                                (CHP)
19           Halil İbrahim KOCAGÖZ                   (AK PARTİ)
20           Melikşah TOSUN                              (AK PARTİ)
21           Erol ADA                                           (CHP)
22           Nafiz ÇIĞLIK                                    (AK PARTİ)
23           Osman DEMİR                                 (CHP)
24           Derya AKBABA                                (AK PARTİ)
25           Cevat YALÇIN                                 (CHP)
26           Ahmet GÜLER                                 (AK PARTİ)
27           İsrafil GÖKBURUN                          (AK PARTİ)
28           Mustafa YILMAZ                              (CHP)
 
KONTENJAN
1             Abdullatif ÖZKAN                            (AK PARTİ)
2             Hüsamettin ERGÜL                        (AK PARTİ)
3             Cüneyt ŞENTÜRK                          (AK PARTİ)
 
Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri
1             Muzaffer BIYIK                               (Başkan)
2             Abdullatif ÖZKAN                           (AK PARTİ)
3             Bülent KOÇAK                               (AK PARTİ)
4             Selim ÖZCAN                                (CHP)
5             Ahmet Hakan HOCAOĞLU           (AK PARTİ)
6             Göknur BEKTAŞ                           (CHP)
7             İsmail RAMAZANOĞLU               (AK PARTİ)

KARAMÜRSEL BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1             Serpil YILMAZ                                   (AK PARTİ )
2             Orhan TANIŞ                                     (CHP)
3             Mesut ÇETİNKAYA                           (AK PARTİ )
4             Okan ÖZDİKMEN                             (AK PARTİ )
5             Ali KOCABIÇAK                               (CHP)
6             Hatice AKKAYA                                 (AK PARTİ )
7             Orhan DEMİRER                              (CHP)
8             Hasan TURAL                                   (AK PARTİ )
9             Selman AÇIK                                    (AK PARTİ )
10           Mehmet KEYİF                                (CHP)
11           Abdullah TOY                                   (AK PARTİ )
12           Nahit DİNÇ                                      (CHP)
13           Mustafa ÜNAL                                 (AK PARTİ )
14           Erdin BİLGİÇ                                    (AK PARTİ )
15           İlkay KAYA                                       (CHP)
16           Sibel KAHYA                                    (AK PARTİ )
17           Akın Bilge BAŞARAN                      (CHP)
18           Harun BAYKIR                                 (AK PARTİ )
19           Murat Yasin TAŞKAN                       (AK PARTİ )
20           Emel KABATAŞ                                (CHP)
21           Recai AYDIN                                    (AK PARTİ )
22           Adem PEKYÜREK                           (CHP)
 
KONTENJAN
1             Ahmet UTAŞ                                     (AK PARTİ )
2             Burhan GÜLBAŞ                              (AK PARTİ )
3             Ferhat DOĞANSOY                         (AK PARTİ )
 

Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi

1             İsmail YILDIRIM              (AK PARTİ )
2             Ahmet UTAŞ                   (AK PARTİ )
3             Serpil YILMAZ                 (AK PARTİ )
4             Orhan TANIŞ                   (CHP)
5             Mesut ÇETİNKAYA          (AK PARTİ )
6             Okan ÖZDİKMEN            (AK PARTİ )

DİLOVASI BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
1             Adem ÇARIKÇI                                 AK PARTİ
2             Zeki KARATAŞ                                  SP
3             Mehmet Emin AKTAŞ                        AK PARTİ
4             Metin DALĞALI                                 SP
5             İcabi TÜRKEL                                   AK PARTİ
6             Turan TEKGÜL                                  SP
7             İbrahim DURSUN                            AK PARTİ
8             Nizamettin SÖZEN                          SP
9             Abdurrahman TUZA                       AK PARTİ
10           İnci AYDEMİR                                  SP
11           Burhan TURGUT                            AK PARTİ
12           Salih ADIGÜZEL                              SP
13           Celal ÇELİK                                      AK PARTİ
 

 KONTENJAN
1             Oğuzhan ARTUT                          AK PARTİ
2             Sinan YAŞAR                                AK PARTİ 
 

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ
1             Hamza ŞAYİR                 (Başkan)
2             Oğuzhan ARTUT              AK PARTİ
3             Adem ÇARIKCI                 AK PARTİ
4             Zeki KARATAŞ                  SP


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.