banner218
banner125
banner168

İşte KSO’da seçim sonuçları…

banner65

Kocaeli Sanayi Odası’nda komite seçimleri tamamlandı. 4 senede sandığa giden Sanayi Odası’nda mevcut başkan Ayhan Zeytinoğlu meclisin 8 döneminde 3. dönemi için tekrar aday oldu. Toplam 36 komitede yarış vardı

banner57
İşte KSO’da seçim sonuçları…
02 Nisan 2018 Pazartesi 17:50

banner15

2 bin 500 üyesi olan odanın yaklaşık 2 bin üyesi bu seçimde oy kullandı. 36 komitede her komitenin iki meclis üyesi seçilecek olup, toplam 72 meclis üyesi seçildi.

Komite seçimlerinden bir gün sonra yani 3 Nisan’da geçici seçim sonuçları açıklanacak. 4 Nisan’da olursa itirazlar değerlendirilecek. 5 Nisan’da oda seçimleri kesinlik kazanacak. 9 Nisan’da ise meclis üyeleri toplanarak meclis başkanını, yardımcılarını ve 11 kişilik yönetim kurulu üyelerini seçecek.

Toplam 36 meslek grubunun bulunduğu komitelerde 32. Komite hariç her komitede 1 liste bulunuyor. 32. komitede sürpriz bir şekilde çift liste yarıştı. Ayhan Zeytinoğlu'nun desteklediği mavi liste ve sarı liste yarıştı. 

Ayhan Zeytinoğlu'nun desteklediği mavi liste 15 oy alırken rakip sarı liste 12 oy aldı. 32. Komitenin galibi mavi liste oldu. 

1.KOMİTE

Aypet Ayhanlar Petrol,Er Kömür Pazarlama, Süper Enerji Madencilik, Akyıldız Mıcır Sanayi, Alyak Katı Yakıt Pazarlama

2.KOMİTE

Zeytinoğlu Yem Tarım Sanayi Endüstri, Namet Gıda, Çayırova Süt, Körfez Yem, Günpaş Otomotiv

3.KOMİTE

Özcan Pişmaniye, Sahan Yemek, AŞ-San Gıda, Susam Yemek Dünyası, Yıldız Can Pişmaniye

4.KOMİTE

MÜpa Tarım, Fritolay Gıda, Mehmet Oktay , Göçmen Börek, Manav Soğuk Hava

5.KOMİTE

Loteks Tekstil, Han Halı, VİP Giyim, Marmara Brode Gipür, Metraco İthalat

6.KOMİTE

Apel Ahşap, Yavuzlar Ağaç İnşaat, Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, Alternatif Orman Ürünleri, Cafer Özgen

7.KOMİTE

Ulusoy Kağıt, Kartonsan, Fors Kağıtçılık, Sentez Grup, Gölcük Haber Gazetesi

8.KOMİTE

Türkiye Petrol Rafineleri, Petro Yağ, Belgin Madeni Yağlar, Aygaz Anonim, Ergaz Sanayi ve Ticaret

9.KOMİTE

DYO Boya, Teknocoat Boya, Polisan, Sun Chemical, Marshall Boya

10. KOMİTE

Polisan , Fute Itriyat Gıda, Türk Henkel, BASF Türk Kimya, Hayat Kimya

11.KOMİTE

Özel Akademi, İgsaş İstanbul Gübre, Onko İlaç Sanayi, MATSAN İç ve Dış Ticaret, Adalar Kimya Sanayi

12.KOMİTE

ÖZ KA lastik, Tekno Kauçuk, PİMTAŞ Plastik, PROMETEON Türkiye, Üstün Pen

13.KOMİTE

Has Çelik, KİMAŞ Plastik, Kabin Sistemleri, GÜÇSAN plastik, Elvanlar Plastik

14.KOMİTE

Nuh Beton Hereke, Nuh Beton Köseköy, KNAUF İnşaat, Kavanlar Beton, İZOCAM Ticaret

15.KOMİTE

Diler Demir Çelik, Çolakoğlu Meteurji, İzmit Makine, Sıddık Kardeşler, Bekap Metal

16.KOMİTE

Yücel Boru, Kalibre Boru, BEKAERT İzmit, BMS , ALVE Çelik

17.KOMİTE

Cryocan Basıçlı Kaplart, Sami Soybaş, Tekfen İmalat, Şükrü Türedi, Volkan Özön

18.KOMİTE

Sarkuysan Elektrik, ALTAŞ Alüminyum, GALMAK Alüminyum, Sağlam Metal, Doğuş Alüminyum

19.KOMİTE

Evren Zincir İmalat, ENKA Civa İmalat, TEKİŞ Teknik, TELFORM Kelepçe, Mauser Amblaj

20.KOMİTE

Ertuğ Reklam, BİMSER Çözüm, Logo Yazılım, Sinanoğlu Isı, POLFORN Fotoğram

21.KOMİTE

KONDAŞ, VLE Elektronik, Trans Can, Sönmez Transformatör, Schneider Enerji

22.KOMİTE

Form Makine, MAPSİS Metal, Gürdesan, Ruko Delici, Ortaklar Hidrolik

23.KOMİTE

Hidropar Hareket, TÜRBOSAN, Sistem Teknik, Arçelik LG Klima, Acar Teknoloji

24.KOMİTE

Ford Otomotiv, Çiftel Elektromekanik, Anadolu ISUZU, PİMSA Otomotiv, Alba Plastik

25.KOMİTE

Kocaeli Kaya Satış, Haldız İnşaat, Es İnşaat, Öztorun Oto, Yachtley Gemi

26.KOMİTE

Efe Mobilya, KOCSAN Ahşap, Selçuk Erşeker, Hüseyin Eren, Hülür Otman Ürünleri

27.KOMİTE

İZAYDAŞ, ÇEMSAN çelik, ATY Çevre, Uğur Metal, Entek Elektrik

28.KOMİTE

Pekdemir İnşaat, Ekcan Mimarlık, Beta Mühendislik ,Aysel İnşaat, SÜKA Mühendislik

29.KOMİTE

ÖZ Asansör, Elbey Lojistik, Gültaş Hafriyat, Erbay Alüminyum

30.KOMİTE

BAŞOLSAN Makine, UZER Makine, GÜRTAŞ Metal, Gazi Metal, MİKROSAN

31.KOMİTE

İlka Plastik, Güvenel Plastik, PACK&Net Amblaj, Aksedef Plastik, Gezer Endüsti

32.KOMİTE (İKİ AYRI LİSTE VAR)

MEVCUT YÖNETİMİN DESTEKLEDİĞİ-MAVİ LİSTE

SARCAM Sanayi, Işık Plastik, CHRYSO-Kat, Sahra Cam, İkizler Toprak

KARŞI LİSTE-SARI LİSTE

Yıldız Cam, TEMKA Cam, Aktuğlu Toprak, Durucam, Yeni Emek Tuğla

33.KOMİTE

Çolakoğlu Meteurji, ASSAN Alüminyum, Demisaş Döküm, Körfez Döküm, Anadolu Döküm

34.KOMİTE

Üner Plastik, Dow Türkiye Kimya, NUHPOL Polümer, Salman Plastik, ROHM And Hass

35.KOMİTE

Kartal Bombe, Haseller Çelik, Hasnur Çelik, Erman Saç, Akyüzlü Dövme

36.KOMİTE

Akın Metal, Kale Balata, Kanca El, ARK Pres, Ulus Metal
 


İlgili Galeriler
banner29
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.