banner244
banner230

Çok Sesli Gençlik Korosu seçmeleri açıklandı

Kocaeli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen 'Çok Sesli Gençlik Korosu'na girmeye hak kazananlar belli oldu.

banner57
Çok Sesli Gençlik Korosu seçmeleri açıklandı
09 Kasım 2018 Cuma 10:12

banner232
banner15

Kocaeli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz Pazar günü Sabancı Kültür Merkezinde seçmeleri gerçekleştirilen Çok Sesli Gençlik Korusu sonuçlandı. Buna göre kazanan öğrenciler 07-14 Kasım tarihleri arasında saat 09.00 ile 17.00 arası İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde kayıtlarını yaptırabilecek. Koro ilk çalışmasını 19 Kasım Pazartesi günü saat 18.30 - 20.30 arasında gerçekleştirecek.

Öte yandan kayıt yaptıracak öğrencilerden şu belgeler istenecek:

Veli İzin Dilekçesi ( Kayıt sırasında müdürlük tarafından verilecektir.)

1 adat Fotoğraf,

Öğrenci Belgesi ( Öğrencisi olduğu okuldan)

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ( T.C Kimlik No'su olacak.)

2018 GENÇLİK KOROSU SEÇMELERİNİ KAZANANLAR

SIRA NO

ADI-SOYADI

OKULU

ORTALAMA

1

Seçkin KOŞUMCU

Kocaeli Fen Lisesi

100

2

Kerem Şamil AYDIN

Körfez Fen Lisesi

100

3

Sude ALBAYRAK

Oruç Reis Anadolu Lisesi

100

4

Yiğit Can GÜLMEZ

Muammer Dereli Fen Lisesi

100

5

Seray Deniz AVCI

Oruç Reis Anadolu Lisesi

97,5

6

Helin DÜNEN

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

97

7

Muhammet Niyazi DOKUZLAR

İzmit Atılım Anadolu Lisesi

96,5

8

Selin KÖKEN

Muammer Dereli Fen Lisesi

96

9

Nilay ZEYTÜNLÜ

Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L.

95,75

10

Defne Naz ÜNAL

Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi

94,5

11

Adem Çağatay ERGAN

24 Kasım Anadolu Lisesi

94

12

Pelin ALEMDAR

Muammer Dereli Fen Lisesi

93,5

13

Özcan KARA

Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L.

92

14

Baran BÜYÜKASLAN

İzmit Atılım Anadolu Lisesi

91,75

15

Berdan Cevahir ASLAN

Muammer Dereli Fen Lisesi

91,75

16

Recep BİLMEZ

Oruç Reis Anadolu Lisesi

91,75

17

Ülkü Merve ARAN

24 Kasım Anadolu Lisesi

90,5

18

Irmak Sıla ÇELİK

İzmit Lisesi

89,5

19

Efe YORGANCI

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

89,5

20

Bedirhan KURT

Oruç Reis Anadolu Lisesi

87,75

21

Ezgi TÜREGÜN

Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L.

87,5

22

Melisa KIRAK

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi

85,5

23

Melek Nur ERİŞ

Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L.

85,25

24

Nur Ekin KALYONCU

24 Kasım Anadolu Lisesi

85

25

Sahranur AKTAŞ

Oruç Reis Anadolu Lisesi

85

26

Yunus Emre ÇON

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

84,75

27

Ilgın Leycan İNCE

Şehit Özcan Kan Fen Lisesi

83,75

28

Baran BOZTEKİN

İzmit Lisesi

83,5

29

Hilal Sude KUBAL

Oruç Reis Anadolu Lisesi

83,5

30

Şule KALA

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

83

31

Derin GÜVEN

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi

81

32

Nisa BEKTAŞ

Dilovası Yahya Kaptan Anadolu Lisesi

79,25

33

Zeynep Azra AÇIKGÖZ

Kocaeli Fen Lisesi

77,75

34

Eray ELBİR

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

76,75

35

Simay Müge YOLDAŞ

Bahçecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

76,25

36

Sude Kader YERLİ

Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L.

75

37

Nazlıcan ÖZKAN

Körfez Fen Lisesi

73,25

38

Sude Nur AYKANAT

İzmit Atılım Anadolu Lisesi

70,25

banner31

İlgili Galeriler
banner29
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.