24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,677 TL
  • 163,24 TL
  • 105.100
KOCAELİ 28°

TİRVANA GARDEN BİSTRO CAFE ÜNLÜLER GEÇİDİ!

Tirvana Garden Bistro Cafe ünlüler geçidi!

İbrahim ve Kürşat Çakıroğlu kardeşler Gölcük ilçesine nezih bir mekan kazandırdılar.

23 Mayıs 2017 Salı 18:05 Yaşam
Topçular Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi üzerinde hizmete açtıkları Tirvana Garden Bistro Cafe’nin açılışına çok sayıda ünlü oyuncu katıldı. İki katlı hizmet verecek olan Bistro Cafe’nin açılışına Sürmelenin Şifresi isimli sinema filminin oyuncuları Çetin Altay, Ruhi Sarı, Seymen Aydın filmin yapımcısı Emin Albayrak, KOTO Başkanı Necmi Bulut, Çakıroğlu Derneği Başkanı Ali Çakıroğlu, Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Esnaf Odaları Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük Trabzonlular Derneği Başkanı Selami Bulut ve çok sayıda davetli katıldı.

DOĞA İLE BAŞBAŞA BİR MEKÂN
200 kişilik Tirvana Garden Bistro ile dünya mutfağı ayağınıza gelecek. Sabahın ilk ışıklarıyla doğa ve denizle baş başa kahvaltı yapma imkanı yakalayacağınız Tirvana’da grup yemekleri ve kahvaltılarına özel fiyat alabilirsiniz. Terasta nargile keyfini yaşayacağınız tek adres olan Tirvana’da, yoğun iş stresinden uzaklaşarak mükemmel bir gün geçirebilirsiniz. 

TİRVANA BAĞIMLILIK YAPACAK
İşyeri sahibi İbrahim Çakıroğlu, kaliteye önem verdiklerini ifade ederek,’ amacımız Gölcük başta olmak üzere ilimize güzel bir tesis kazandırmaktı ve bunu da başardık. İş yoğunluğundan bunalanları Tirvana’ya bekliyoruz. Cemiyet toplantılarında, yemeklerinde ve kahvaltılarında özel indirimli fiyatlarımız olacak. Ramazan Ayı’nda  iftar menümüz var. Ramazan boyunca sahura kadar açık kalacağız. Kısaca şunu söyleyeyim, Tirvana’ya bir kez gelen bir daha vazgeçemeyecek.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

FETÖ'den tutuklu Kamil Çelik'e hapis cezası

FETÖ'den tutuklu Kamil Çelik'e hapis cezası