24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,677 TL
  • 163,24 TL
  • 105.100
KOCAELİ 28°

ŞARKILARINI KİMSESİZ ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLEDİLER

Şarkılarını kimsesiz çocuklar için söylediler

İzmit Kaymakamlığı ve İzmit Kamu Hizmetleri Destekleme Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Türk Sanat Müziği konseri Kocaeli Ticaret Odası Binası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Konserin gelirleri kimsesiz çocuklar yararına kullanıldı.

25 Mayıs 2017 Perşembe 09:43 Yaşam
İzmit Kaymakamlığı ve İzmit Kamu Hizmetleri Destekleme Derneği’nin birlikte düzenlediği ve dernek bünyesinde oluşturulan koro Kocaeli Ticaret Odası binası Konferans Salonu’nda konser gerçekleştirdi. Gerçekleşen konsere İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Güray Oruç, İzmit Halk Eğitim Müdürü, Kocaeli’nin önde gelen isimleri ve Türk Sanat Müziği sevenler katıldı. Şivan Özer yönetiminde kurulan, usta müzisyenler tarafından desteklenen koroda İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nun eşi Zeynep Emiroğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nermin Tol ve İzmit Kamu Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Ruhi Karaalp’in eşi Nur Karaalp gibi önemli isimler de solist olarak yer aldı. Gerçekleşen konserde katılım oldukça yoğun olurken, sanat müziği sevenleri şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

TÜM GELİRLER KİMSESİZ ÇOCUKLARA
Gerçekleşen konser yaklaşık 2 saat ve 2 bölümden oluşurken çok sayıda eser konserde seslendirildi. Hüzzam makamında ve solo şarkılar koro tarafından seslendirildi. Gerçekleşen konser öncesinde gerçekleşen kokteylde İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve Dernek Başkanı Ruhi Karaalp sanatseverlere dernek projeleri hakkında bilgiler verdi. Konserde elde edilen gelirlerin tümünün İzmit Kaymakamlığı ve İzmit Kamu Hizmetleri Destekleme Derneği’nce kimsesiz çocuklar yararına kullanılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KONUT PROJESİ KONTROL İHALESİ YAPILDI

KONUT PROJESİ KONTROL İHALESİ YAPILDI