21 Kasım 2017 Salı

  • 3,927 TL
  • 4,612 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

ŞAFAKLAR’DA KUYU KEBABI DENEDİNİZ Mİ?

Şafaklar’da Kuyu Kebabı denediniz mi?

İzmit Kandıra Yolu Üzeri Çayırköy Mevkii İzmit’te bir yıl önce hizmete giren Şafaklar Restaurant ve Binicilik, zengin mutfağı ve binicilik aktivitesiyle göz dolduruyor.

05 Kasım 2016 Cumartesi 15:23 Yaşam

İzmit Kandıra Yolu Üzeri Çayırköy Mevkii İzmit’te bir yıl önce hizmete giren Şafaklar Restaurant ve Binicilik, zengin mutfağı ve binicilik aktivitesiyle göz dolduruyor. 1998 yılında Aydın Nazilli’de temelleri atılan Şafaklar Restaurant’ın İzmit’teki şubesinde de başarılı yakalayan Şafaklar Ailesi, gördükleri ilgiden oldukça memnun. 100 kişiyi ağırlama kapasitesi bulunan restoranda hafta sonları çocukları eğlendiren palyaçoların olması ailelerin Şafaklar Restaurant’ı tercih etmeleri arasında yer alıyor. 


KUYU KEBABI VE SERPME KAHVALTI
Şafaklar Restaurant’ın zengin mutfağı müşterilerinin beğenisini kazanırken özellikle kuyu kebabının ünü şehir dışına bile yayıldı. Çevre illerden Kuyu Kebabı ve 20 TL olan serpme kahvaltı için Şafaklar’a gelen müşteriler, lezzetten de fiyatlardan da oldukça memnun. Kuymak, balık, ızgara çeşitleri ve Akçaabat Köftenin de yeni adresi olan Şafaklar Restaurant ve Binicilik, kısa zamanda İzmit’in en kaliteli mekanlarından biri olmayı başardı.


BİNİCİLERİN GÖZDESİ
Hafta sonu çocuklarıyla birlikte farklı aktiviteler yapmak isteyen ailelere binicilik zevki yaşatan Şafaklar, hem yetişkinlere hem de büyüklere farklı bir deneyim yaşatıyor. Midilli atlarının da bulunduğu büyük bahçesinde biniciliğe gönül verenleri ağırlayan Şafaklar; huzur, eğlence, lezzet ve sporu bir arada arayan müşterilerini bekliyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kanser olmak istemiyoruz

Kanser olmak istemiyoruz