19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

POLİS EŞLERİ GECESİNDE PLAKET DAĞITILDI

Polis eşleri gecesinde plaket dağıtıldı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Polis Eşleri Kaynaşma – Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen ve TRT 1’de yayınlanan Seksenler Dizisinin yönetmeni ile oyuncularının katıldığı söyleşi, Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 09:58 Yaşam

Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa; Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun eşi Behiye Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün eşi Ümmühan Hülagü, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt’un eşi Bilsen Kurt, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Polis Eşleri Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Aliye Denizci, Şehit Polis ve Gazi eşleri ile öğrenciler katıldı. 


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunduğu söyleşinin açılış konuşmasını yapan Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Polis Eşleri Kaynaşma – Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Ali Denizci; “2013 yılında kurulan derneğimizin amacı şehit ve gazi emniyet mensubu çocuklarının eğitimlerine destek olmak ve vatanımıza milletimize birer hayırlı evlat olmaları için eğitimlerine katkı göstermek” diyerek başta hanımefendiye ve tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. 


Filmin yönetmeni Birol Güven, oyuncular; Şoray Uzun, Berat Yenilmez, Tolunay Danet, Kemal Kuruçay, Faruk Sofuoğlu ve Aydın Sarman Seksenler dizisi hakkında bilgi vererek, katılımcıların sorularını cevapladılar.  
Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu yönetmen Birol Güven’e,  protokol üyeleri de dizi oyuncularına günün anısına plaket verdiler ve toplu fotoğraf çektirdiler.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AFAD BİNASI ALLAH’A EMANET

AFAD BİNASI ALLAH’A EMANET