24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,953 TL
  • 4,715 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

MODAYI SEMPRE İLE TAKİP EDİN

Modayı SEMPRE ile takip edin

İstanbul’da doğup, 20 yılı aşkın süredir moda dünyasında yer alan SEMPRE, modayı yakından takip eden tasarımcıları ile kadınlar için gündüzlere olduğu kadar gecelere de şıklık katıyor.

27 Nisan 2017 Perşembe 16:28 Yaşam

İstanbul’da doğup, 20 yılı aşkın süredir moda dünyasında yer alan SEMPRE, modayı yakından takip eden tasarımcıları ile kadınlar için gündüzlere olduğu kadar gecelere de şıklık katıyor. Her sene 100 farklı model ve renk ile sezon yeniliyor. Özellikle bayan triko konusunda iddialı olan SEMPRE’nin ürün gamı içerisinde bayan şal ve çantaları da bulunuyor. Türkiye çapında 40’dan fazla satış noktası bulunan SEMPRE, İzmit/Halkevi mağazası ile Kocaeli’de 10 senedir hizmet veriyor. Her sene kendini yenileyen, İzmit ve çevresinden edindiği müşterileri ile portföyünü genişleten SEMPRE, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak ve kaliteden ödün vermeden şehirde moda konusunda ilk akla gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor.

 

 

UYGUN FİYAT POLİTİKASI
Sürekli devam eden seri sonu indirimleri ile 365 gün uygun fiyat politikasını benimseyen SEMPRE, Mayıs ayında Anneler Gününe özel yeni fırsatlar sunuyor. En değerli özel günlerden biri olarak gördüğümüz Anneler gününde fırsatlardan yararlanmanız için sizi mağazamıza davet ediyor ve Annelerimizin Anneler Gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.
 

Saygılarımızla
SEMPRE
Yemeniciler Sok. No:1
Halkevi / İzmit / Kocaeli 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

“FETÖ’NÜN AĞA BABASI AKP”

“FETÖ’NÜN AĞA BABASI AKP”