23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

MMO, VAKA ANALİZİ ÖDÜLLERİNİ DAĞITTI

MMO, vaka analizi ödüllerini dağıttı

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin (KOÜ) endüstri işletme bölümü vaka analizi yarışması ödülleri verildi

25 Mayıs 2017 Perşembe 12:27 Yaşam
Edindikleri teorik bilgiyi gerçek hayat problemlerinin çözümünde kullanarak meslek ve oda ile olan ilişkilerini güçlendirmek amacı çerçevesinde Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Endüstri İşletme Komisyonu tarafından, Kocaeli Üniversitesi Endüstri, İşletme bölümü öğrencileri arasında vaka analizi yarışması düzenlenmişti. İşte bu yarışmanın sonuçları belli oldu. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı. 

ÖDÜLLERİ VERİLDİ 
Yarışmada birinciliği “Vaka geliyorum der” grubundan Gözde Şen, Gözde Kanlı, Çiğdem Afet Kaptanoğlu, Resül Ekin Tazegül, ikinciliği, “Pink Panter-Asetat Kağıdı” grubundan Beyza Top, Birgül Kılıç, Furkan Tutkun, İpek İpek, üçüncülüğü “Bu terslikte vaka var” grubundan Raşit Ömer Pilav, Canan Ceylan, Özlem Koca, Semih Coraz ve dördüncülüğü Çiçek Silav ile Tolga Sözer aldı. Birinci olan gruba hediyelerini MMO Başkan Vekili Vedat Dedeoğlu, ikinci olan gruba üniversiteden öğretim görevlisi Doç. Dr. Kasım Baynal ve üçüncü olan gruba ise öğretim görevlisi Doç. Dr. Yıldız Şahin takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İŞTE İZMİT’İN DAVULCULARI

İŞTE İZMİT’İN DAVULCULARI