22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,962 TL
  • 4,651 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

MANGALIN YENİ ADRESİ MAŞŞA

Mangalın yeni adresi Maşşa

İzmit, yaklaşık 1 ay önce nezih bir mekana daha kavuştu. İşletmeciliğini Cem Akcan’ın yaptığı Maşşa Restaurant, Kandıra Sapağı M. Ali Paşa Erkan Sokak No:3’te Teona Otel’in altında hizmet vermeye başladı.

12 Ocak 2017 Perşembe 16:30 Yaşam

İzmit, yaklaşık 1 ay önce nezih bir mekana daha kavuştu. İşletmeciliğini Cem Akcan’ın yaptığı Maşşa Restaurant, Kandıra Sapağı M. Ali Paşa Erkan Sokak No:3’te Teona Otel’in altında hizmet vermeye başladı. 150 kişi kapasitesiyle et ve kebabın yeni adresi olan Maşşa’da kiloyla et satışı da yapılıyor. 


CANLI MÜZİK VE MAÇ KEYFİ
Sıcak bir mekanda yemeğinizi yerken Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik de dinleyebileceğiniz Maşşa’da, özel gün ve toplantılarınızı da yapabilirsiniz. Yerli ve yabancı alkol ile 15 çeşit özel mezesiyle yeni adresiniz olacak mekanda, Süper Lig maçlarını da izleyebilirsiniz. Yapacağınız tek şey 0262 322 40 40 numaralı telefonu arayıp rezervasyon yaptırmak.


MANGAL BAŞI LOCA
Her masada mangal ızgarası konseptiyle İzmit’te ilk ve tek olma özelliğine sahip Maşşa, her müşterisi için adeta loca hazırlamış. Et ve kebaplarınızı masanızda kendiniz pişirebilir, garsonu beklemeden servis yapabilirsiniz. “Az pişmiş-çok pişmiş” derdine son veren mekan, müşterilerine adeta ‘kendin pişir kendin ye’ hizmeti veriyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Acil kan aranıyor

Acil kan aranıyor