17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İZMİT’TE BEYAZLAYAN SAÇLARA 5 DAKİKADA DOĞAL ÇÖZÜMLER

İzmit’te beyazlayan saçlara 5 dakikada doğal çözümler

Tarık Gezer ve Mevlüt Dişli 15 yıllık deneyimi ile beyazlayan saçlara 5 dakika içinde doğal çözüm üretiyor.

25 Mart 2017 Cumartesi 15:52 Yaşam

10 yıldır İzmit merkezde faaliyet gösteren Boss Barber artık yeni yerinde hizmete başladı. Boss Barber ortakları Tarık Gezer ve Mevlüt Dişli 15 yıllık deneyimi ile beyazlayan saçlara 5 dakika içinde doğal çözüm üretiyor. Ömerağa Mahallesi İstikbal Sokak No:3/A İzmit adresine hizmetlerine devam eden Boss Barber ile yeni deneyimlere hazır olun.

 


KİŞİYE ÖZEL SAÇ KESİMİ
Kendi alanlarında deneyimli 8 personelin çalıştığı Boss Barber’de kişiye özel saç kesimi yapılıyor. Yüz hatlarınıza göre size hangi saç modelinin daha çok yakışacağını belirleyen Bos Barber, profesyonel çözümler üretiyor. Bunu yanı sıra manikür, pedikür, çocuklara özel saç kesimi, detaylı cilt ve saç bakımı da verilen diğer hizmetler arasında.

 


5 DAKİKADA DOĞAL ÇÖZÜM
Bos Barber’de İzmit’te eşine pek sık rastlanılmayan bir hizmet daha veriliyor. Beyazlayan kır saçlara 5 dakika içerisinde tamamen doğal yöntemler kullanılarak eski haline kavuşması sağlanıyor. Ayrıca dalgalı ve kıvırcık saçlarınızdan memnun değilseniz düzleştirme hizmeti de Bos Barber’de mevcut. Siz siz olun bu muhteşem deneyimleri mutlaka yaşayın. İzmit merkezde bulunan Bos Barber’e mutlaka uğrayın!

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dikkatsizlik kaza getirdi

Dikkatsizlik kaza getirdi