17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,877 TL
  • 4,574 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İZMİTLİ YAPIMCIDAN ‘TATLI ŞEYLER’

İzmitli yapımcıdan ‘TATLI ŞEYLER’

Yapımcılığını İzmitli Ali Marul’un üstlendiği Tatlı Şeyler filmi yakında sinema severlerle buluşacak.

14 Kasım 2016 Pazartesi 12:09 Yaşam

Tatlı Şeyler filmi pek yakında vizyona girecek. Başrollerde Cem Özer, İlhan Şeşen, Cem Uçan ve Uğur Uludağ bulunuyor. Yarımcı rollerde ise Toprak Sergen, Demet Şaşmaz, Demet Tuncer, Sevil Akı, Yiğit Uçan bulunuyor. Normal şartlar altında, çocuklarla araları pek de iyi olmayan modacı iki arkadaş̧ güney sahillerindeki defilelerine yetişmenin derdindeyken bir yanlışlık sonucu ellerinde kalan 8 aylık sevimli mi sevimli bir bebek sayesinde aile olmayı tadacaklardır. Bu talihli buluşmanın üzerindeki kara bulut ise bebeğin annesinin ( Demet Şaşmaz ) peşindeki kocasıdır ( Cem Uçan ). Kocası, korkulan mafya babası ( İlhan Şeşen ) için çalışan biridir. Mafya babasının istediği şey ise kadının kaçarken bebeğin eşyaları için aldığı çantanın gizli bölmesindeki yüklü miktarda paradır.


Bu uzun yol sırasında, iki kamyoncu da ( Toprak Sergen & Barış Ataş ) hikayeye karışacak ve kahramanlarımızı başlarına gelen belalardan kurtaracaktır.


Kahramanlarımız, her an biraz daha bağlandıkları bebeği annesine bir şekilde ulaştırmanın derdindeyken, peşlerindeki mafyayı da atlatmanın yollarını arayacaklardır.


Hayatlarına koca bir sürpriz gibi giren bu bebek; başka sürprizlerin de habercisidir.


Öte yandan KOZ’a konuşan Yapımcı Ali Marul, filimde emeği geçtiği için ve bütün sorumlulukları üstlendiği için Sema Dağ ve Sami Dündar’a teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

O kazada küçük çocuk da kurtarılamadı

O kazada küçük çocuk da kurtarılamadı