20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,918 TL
  • 4,612 TL
  • 162,19 TL
  • 103.756
KOCAELİ 28°

İZMİT’İN TEK MANGAL BAŞI RESTORANI KÖZZ

İzmit’in tek mangal başı restoranı KÖZZ

Mustafa Burak Tınaz tarafından açılan KÖZZ, İzmitlilere masa başında mangal keyfi sunuyor

03 Kasım 2016 Perşembe 11:16 Yaşam

Yaklaşık 4 ay önce Oramiral Salim Dervişoğlu Caddesi Sabancı Kültür Merkezi Yanı No: 66’da hizmete giren KÖZZ, İzmitlilere masa başında mangal keyfi yaşatıyor. Mustafa Burak Tınaz tarafından açılan mekan, kışa özel bahçesinde yalnızca İzmitlileri değil, çevre illerden gelen misafirleri de ağırlıyor.

 

GARSON BEKLEMEYE SON

Her masaya mangal başı konseptiyle İzmit’te tek mekan olma özelliğine sahip KÖZZ, alkollü-alkolsüz her müşteriye hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyor. Uzun bahçesinde ailelerin çocuklarıyla birlikte güzel bir yemek yemesi için her şeyin düşünüldüğü mekanda çocuk oyun salonu da bulunuyor. 32 çalışanı olmasına rağmen garson beklemeye de son veren KÖZZ, her masaya koyduğu telefonla siparişleri anında alıp masanıza getirtiyor. 

 

MASALAR ALTTAN ISITMALI

Mekanın tercih edilmesinden en büyük neden tabii ki lezzeti. Yıllardır İzmit’te kebap ustası olarak damak zevkimizi değiştiren Mustafa Usta, KÖZZ’de müşterilerine hizmet veremeye başladı. Mekanın bir diğer tercih edilme nedeni ise her çardağın alttan ısıtmalı olarak özellikle kışın müşterilerine üşümeden yemek yeme zevkini yaşatması. 

 

DUYAN GELİYOR

Sadece Kocaeli’den değil çevre illerden de çok sayıda misafir ağırlamaya başlayan KÖZZ, gördüğü ilgiden oldukça memnun. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her şeyin düşünüldüğü mekan, şimdiden İzmit’in en kaliteli restoranlarından biri olmayı başardı. Ailenizle birlikte yemyeşil bir bahçede lezzetli bir yemek yemek istiyorsanız KÖZZ’e mutlaka uğrayın.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Hakan Başkal da resen emekli edildi

Hakan Başkal da resen emekli edildi