21 Kasım 2017 Salı

  • 3,928 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

İZMİT BÖYLE EVLİLİK TEKLİFİ GÖRMEDİ!

İzmit böyle evlilik teklifi görmedi!

Özel bir şirkette yönetici olarak çalışan Tolga Aybaş, sevgilisi Duygu Çetinkaya’ya muhteşem bir evlilik teklifinde bulundu.

21 Mart 2017 Salı 15:51 Yaşam

İzmit’te bir gencin yaptığı evlilik teklifi renkli görüntülere sahne oldu. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışan Tolga Aybaş, 2 yıldan bu yana birlikte olduğu sevgilisi Duygu Çetinkaya’ya unutulmayacak bir evlilik teklifinde bulundu. Sürpriz evlenme teklifi Marina’da bulunan Tarihi Eminönü Restoran’da gerçekleşti.

 


HEM DOĞUM GÜNÜ HEM DE EVLİLİK TEKLİFİ
Dünya Kadınlar Günü olan 8 Mart, aynı zamanda bir hukuk bürosunda çalışan Duygu Çetinkaya’nın doğum günüydü. Çetinkaya, her şeyden habersiz doğum günü kutlaması için sevgilisi Tolga Aybaş ve arkadaşlarıyla buluştu. Evlilik teklifi için Çetinkaya’dan habersiz iskele özenle süslendi. Hazırlıklar dışarıda tamamlandığı anda evlenme teklifi için düğmeye basıldı. Doğum günü kutlamasına geldiğini zanneden Çetinkaya dışarıda aldığı evlenme teklifiyle sevincini ikiye katladı. 

 


MÜZİK EŞİLİĞİNDE TEKLİF!
Tolga Aybaş, arkadaşı Utku Karahasan’ın yardımıyla mükemmel bir evlilik teklifine imza atmış oldu. Restoran içerisindeki müzisyenler çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak müziğe dışarıda devam etti. Çiftin yaz ayları sonunda evlilik planları yaptığı öğrenildi.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Nevruz Bayramı etkinlikle kutlandı

Nevruz Bayramı etkinlikle kutlandı