19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,661 TL
  • 4,336 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

İMO DAYANIŞMA İFTARI DÜZENLEDİ

İMO DAYANIŞMA İFTARI DÜZENLEDİ

İnşaat Mühendisleri Odası dördüncü geleneksel iftar programında bir araya geldi. Oda başkanı Tolga Ok ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına katılım oldukça yüksek oldu.

18 Haziran 2017 Pazar 13:34 Yaşam
600 ÜYE KATILDI
TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası (İMO), geleneksel hale getirdiği iftar programında 4’ncüsünde üyelerini ağırladı. Beytül Kebap’ta gerçekleştirilen iftar programı çok sayıda konuk katıldı. İnşaat Mühendisleri Odasının iftarına Programına Kocaeli Barosu Başkanı  Sertif Gökçe, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, DSP İl Başkanı Halil Baylam, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Kızılay eski Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu, Müteahhitler Birliği Başkanı Zekai İren, Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin ve Otogar Dernek Başkanı Halil Baylam katıldı. 


OK BİRLİK MESAJI VERDİ 

İftar programında konuşma yapan Oda Başkanı Tolga Ok, “Bizler İMO olarak bu tür birliktelikleri önemsiyoruz. Gerek burada gerek 2 gün önce Gebze temsilciliğimizin yaptığı ve tüm meslektaşlarımızın katıldığı iftar programında bir araya geldik. O gün şöyle bir mesaj verdik. Birlik ve beraberliğimiz her zaman devam edecek. Oda olarak yılda iki kez etkinlik yapıyoruz. Meslekte onur gecesi ve iftar programı gerçekleştiriyoruz. Bu birlikteliğimizin sadece odamızda değil. Ülkemiz içinde diliyorum. Toplumun refahı ve barış için bir araya gelmemiz gerektiğini düşünüyorum. Dün olduğu gibi bundan sonrada devletimizin yanında olacağız diyen Oda Başkanı Ok “İMO olarak Türkiye’de 110 bin, Kocaeli’de ise 2 bin 500 üyemiz var. Bütün imkansızlıklara rağmen sizlere dokunmaya ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizler başkanlık ve yönetime seçimle geliyoruz. Bu sene 2. Senemiz. İftar programlarının geleneksel hale gelmesi bizimle başladı. Bu yıl 4.sünü yaptık inşallah bizden sonrakiler 14.sünü gerçekleştirir. Yaklaşan Kadir gecenizi de şimdiden kutluyorum” diye konuştu.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KARADAŞLI HUTBE OKUMA’DA 1.OLDU

KARADAŞLI HUTBE OKUMA’DA 1.OLDU