25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

GÖNÜL KÖPRÜSÜ DİYARBAKIR ZİNCİRİ İLE DAHA DA KUVVETLENDİ

Gönül Köprüsü Diyarbakır zinciri ile daha da kuvvetlendi

Diyarbakır TOBB Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin kız öğrencileri Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak kentimize geldi.

23 Mayıs 2017 Salı 10:43 Yaşam
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın Gönül Köprüsü Projesi, Diyarbakır ile daha da güçlendi. Diyarbakır TOBB Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin kız öğrencileri Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak kentimize geldi. Konuk kız öğrenciler, Kocaeli ziyaretleri çerçevesinde bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı’nı görme fırsatı yakaladı.
 
BÜYÜKŞEHİR’İN KONUKLARI
Büyükşehir Belediyesi’nin Mardin ile başlayan Gönül Köprüsü Projesi’ne katılan Diyarbakır, doğu-batı kardeşliğine güç kattı. Diyarbakır TOBB Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 41 kız öğrenci öğretmenleriyle birlikte Kocaeli’ne gelerek Büyükşehir Belediyesi’nin misafiri oldu.
 
BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİLER
Öğrenciler Kocaeli ziyaretleri sırasında kentin en güzel yerlerini gezip görme şansı yakaladı. Geziye, okul müdürü Ömer Yıldırım ve iki öğretmen katıldı. Konuk öğrenciler gezi kapsamında gittikleri Darıca Hayvanat Bahçesi’ni ise çok sevdi. Öğrenciler Darıca Hayvanat Bahçesi’ni gezerken bol bol fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.
 
9. KOCAELİ KİTAP FUARI’NI GEZDİLER
Gezinin, bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Kitap Fuarı’na denk gelmesi ise misafir öğrenciler için ayrı bir şans oldu. Kitap Fuarı’nı gezen ve kitap alan öğrenciler ayrıca Kılavuz Gençlik Avlusu’nda gerçekleştirilen söyleşileri de izledi. Diyarbakırlı gençler, kendilerine bu fırsatı sunduğu için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Balkonda organik sebze yetiştirme

Balkonda organik sebze yetiştirme