18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GENEL SEKRETER BAYRAM İLK ADIM KÖPRÜSÜ’NÜ İNCELEDİ

Genel Sekreter Bayram İlk Adım Köprüsü’nü inceledi

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram İlk Adım Köprüsü’nde incelemede bulundu.

24 Temmuz 2017 Pazartesi 10:53 Yaşam
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram Sanayi Mahallesi’nde yer alan İlk Adım Köprüsü’ndeki genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.  Büyükşehir Genel Sekreteri Bayram, Kocaeli’nin ulaşımla ilgili ihtiyaç duyulan her noktasına proje üreteceklerinin altını çizdi. Bayram’a incelemeler sırasında Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay eşlik etti.
 
KÖPRÜYLE GİRİŞ-ÇIKIŞLAR RAHATLAYACAK
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, bölgedeki ulaşımı rahatlatacak İlk Adım Köprüsü çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Genel Sekreter Bayram, ulaşımla ilgili hangi bölgelere ihtiyaç duyuluyorsa o noktalara proje ürettiklerinin altını çizerek “Burada tek şerit olarak hizmet veren mevcut köprüye ilave bir köprü daha yapıyoruz. Çalışmalar ile köprüyü genişleterek çift şerit haline getiriyoruz. Yaptığımız yeni köprüyle Kullar ve Sanayi bölgesine giriş çıkışlar artık rahat bir şekilde yapılacak” dedi. 
 
KİRİŞLER KONULUYOR
Çalışmalar kapsamında ayak imalatları tamamlanan köprünün kirişleri yerleştiriliyor. Kirişlerin yerleştirme işleminin tamamlanmasının ardından dolgu çalışmalarına başlanacak. Daha sonra köprü üstü uygulamaları gerçekleştirilecek. Yeni köprü, Kullar yönünden Salim Dervişoğlu Caddesi’ne çıkış olarak kullanılacakken diğer köprü ise Salim Dervişoğlu Caddesi’nden sanayi bölgesine giriş olarak kullanılacak. 
 
17 METRE UZUNLUĞUNDA
17 metre uzunluğunda yapılan betonarme köprü, 13 metre genişliğe sahip olacak. Köprü çalışması kapsamında 250 metreküp dolgu çalışması yapılacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bu facebook hesabı kimin? “Fikri Işık siyasetin yüz karasıdır”

Bu facebook hesabı kimin? “Fikri Işık siyasetin yüz karasıdır”