19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

FUARDA MURAT BOZ RÜZGÂRI ESTİ

Fuarda Murat Boz rüzgârı esti

Ünlü sanatçı Murat Boz Kocaeli Fuarında verdiği konserde sevenleriyle buluştu

29 Haziran 2017 Perşembe 11:02 Yaşam
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Fuarı’nın kuruluşunun 51. yılındaki yaz etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Murat Boz konseri düzenlendi.  Sevenleriyle Kocaeli Fuarında bir araya gelen Murat Boz sevilen şarkılarını seslendirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz konsere katılan binlerce Kocaelili, sevilen sanatçı Murat Boz’un şarkılarıyla gönüllerince eğlendi.
 
MURAT BOZ’A TEŞEKKÜR
Düzenlenen konserde sanatçı Murat Boz’a sahnede çiçek takdim eden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünün 28 Haziran olduğunu hatırlatarak
tüm şehitleri şükran ve minnetle andıklarını belirtti. Başkan Vekili Özak, demokrasinin güçlendirilmesi ve istikrarın sürmesi vatanımızın birlik ve beraberliğinin korunması noktasında Murat Boz kardeşimizin verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum “ dedi.
 
ÇARŞAMBA AKŞAMLARI KONSER
Kocaeli Fuarı’nın kuruluşunun 51. yılında birbirinden renkli konser ve etkinlikler yaz süresince gerçekleştirilecek. Kocaeli Fuarı’nda yaz sonuna kadar çarşamba akşamları tanınmış sanatçıların konserleri, cuma akşamları ise çocuklara yönelik etkinlikler fuarın Güneş Sahnesi’nde ücretsiz olarak yer alacak.
 
FUAR ESNAFININ YÜZÜ GÜLDÜ
Kocaeli fuarını dolduran yüzlerce kişi fuar esnafının yüzünü de güldürdü. Fuara hareketlilik katan konserle birlikte satışlarını arttıran esnaf, oldukça memnun. Fuardaki canlılıkla birlikte yüzleri gülen esnaf yaz boyunca sürecek konserlerle fuarın dolup taşmasıyla işlerini arttırmanın mutluluğunu yaşıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Haydi! Tüm çocuklar fuara

Haydi! Tüm çocuklar fuara