23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,908 TL
  • 4,632 TL
  • 163,64 TL
  • 106.713
KOCAELİ 28°

BÜYÜKŞEHİR’DEN GELENEKSEL TÜRK SÜSLEME SANATLARI SERGİSİ

Büyükşehir’den geleneksel Türk Süsleme Sanatları Sergisi

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Bölümü Sergisi 05 Mayıs Cuma gününe kadar Gar Sanat Galerisinde sergilenecek

02 Mayıs 2017 Salı 11:17 Yaşam

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Bölümü Sergisi Gar Sanat Galerisinde sergilenmeye başladı. Sekapark Kültür Evleri alanında Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan hat, tezhip ve ebru gibi geleneksel Türk süsleme sanatından örnekler ücretsiz olarak 05 Mayıs Cuma gününe kadar Gar Sanat Galerisinde görülebilecek.
 
GAR SANAT GALERİSİNDE

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Bölümü yılsonu sergisi 5 Mayıs Cuma gününe kadar Gar Sanat Galerisinde açık olacak. Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Sergisi’nde 17-55 yaş arasındaki Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Eğitim Merkezi kursiyerlerinin Hat, Tezhip, Ebru, Minyatür ve Ka’tı eserleri sanatseverin beğenisine sunuldu.
 
SERGİ AÇILIŞI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Geleneksel Türk Süsleme Sanatları Bölümü yılsonu sergisi, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Başkan Danışmanı Nermin Tol, eğitmenler Gülseher Kahraman, Abdullah Aydemir, Mahmut Şahin ve Deniz Gülsün Sarıbay ve çok sayıda sanatsever davetlinin katılımlarıyla Gar Sanat Galerisi’nde açıldı. Sergi açılışında davetlilere kokteyl ikramı yapıldı. Sergilenen eserler davetliler tarafından beğeniyle karşılandı. Başkan Vekili Özak ve İl Kültür Müdürü Zamburkan tarafından sergide eserleri bulunan kursiyer ve eğitmenlere çiçek takdim edildi.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Mahrem imamın evinden milyon dolarlar çıktı

Mahrem imamın evinden milyon dolarlar çıktı