19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,661 TL
  • 4,336 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

AK PARTİ YEMEĞİNİN İLGİ ODAĞI CİVELEK OLDU

AK PARTİ YEMEĞİNİN İLGİ ODAĞI CİVELEK OLDU

AK Parti Kocaeli Teşkilat’nın iftar programına çok sayıda partili katıldı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programını ilgi odağı AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek oldu.

18 Haziran 2017 Pazar 14:37 Yaşam
HASRET GİDERDİLER
AK Parti Kocaeli Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programı oldukça renkli görüntülere sahne oldu. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve il yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen iftara katılım oldukça yüksekti. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın katıldığı programın ilgi odağı AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek oldu. Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’in de katıldığı iftar programında Ergün ve Civelek yan yana oturdu. Partililerin yakın ilgi gösterdiği Civelek, Ergün ve Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus aynı masaya paylaştılar. Nihat Ergün ve Mahmut Civelek uzun süredir gözlerden uzak dinlenmeyi tercih, ederken iftar programına katılarak partililerle hasret giderdiler. 


ANKARA’YA DAVET EDİLMESİ KONUŞULMUŞTU

AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek bilindiği üzere siyasete ara vermek zorunda kalmış işinin başına dönmüştü. Manisa’da aldığı arazide ceviz ağacı diken ve zamanının büyük bir kısmını da ceviz ağaçlarıyla ilgilenerek geçiren Civelek geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun daveti üzerine Ankara’ya giderek bir dizi temaslarda bulunmuştu. Civelek’in Ankara ziyareti ilimizde çok fazla konuşulmuş, ‘Civelek tekrar siyasete mi giriyor?’’ sorusunu akla getirmişti. AK Parti’de başarılı bir şekilde il başkanlığı görevinde bulunan Civelek’in kenara çekilmesi AK Parti tabanında oldukça rahatsızlık yaratmış, Civelek’in tekrar siyasete dönmesi için Ankara adeta prese alınmıştı.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kontrolünü kaybetti karşı şeritteki araca girdi

Kontrolünü kaybetti karşı şeritteki araca girdi