20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,895 TL
  • 4,594 TL
  • 161,58 TL
  • 106.126
KOCAELİ 28°

ETÇİ BEYLER VIP’DE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

 ETÇİ BEYLER VIP’DE SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Hizmete girdiği günden bu yana lezzetiyle Kocaeli’nin vazgeçilmez markası olan Etçi Beyler’de yine bir ilk yaşandı. Zonguldak Ereğli’de ikamet eden Çağatay Bektaş, İstanbul’da ikamet eden kız arkadaşı Betül Kalaycı’ya Etçi Beyler VIP Salonunda çok sürpriz bir evlilik teklifi yaptı.

23 Mayıs 2017 Salı 14:37 Yaşam
Zonguldak Ereğli’de ikamet eden Çağatay Bektaş, sürpriz bir evlilik teklifi için İzmit’i seçti. Bunun için kız arkadaşı Betül Kalaycı’yı çok yakın bir arkadaşım İzmit’te evleniyor, diyerek İstanbul’dan  Etçi Beyler VIP Salonuna getirtti. Ancak Betül Kalaycı’yı  İstanbul’dan İzmit’e getirtmek kolay olmadı. Çünkü en yakın arkadaşının düğününe son dakikada  mı gidilir diye tepki göstermişti Betül Kalaycı. İzmit’e gelen ve Etçi Beyler VIP Salonunda hazırlanan organizasyonundan habersiz olan Betül Kalaycı buradaki sürpriz evlilik teklifi karşısında sevinç gözyaşlarına boğdu. 

350 kişilik ihtişamlı salonda kız arkadaşının yollarına yüzlerce gül seren ve önünde eğilerek evlenme teklifi yapan  Çağatay Bektaş, evlilik teklifinde ‘’Aşkım seni buraya getirtmek bütün bu organizasyonu tertiplemekten daha zor oldu. Olsun, bu zamana kadar kadar gönlümün sultanı olmuştun bundan sonra da evimin sultanı olur musun?’’dedi.

Çok duygusal anların yaşandığı sürpriz evlilik teklifine kızın cevabı ‘’Mutlulukla Evet’’ oldu.
Evliliğe ilk adımı atan gençler, özel keman ve gitar eşliğinde Etçi Beyler VIP’de yemeklerini yediler. 

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yaşar Şanlı; “Memur-Sen kamu çalışanlarını iyi temsil edemiyor”

Yaşar Şanlı; “Memur-Sen kamu çalışanlarını iyi temsil edemiyor”