23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,943 TL
  • 4,669 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

YILBAŞI EĞLENCELERİ İFFETSİZLİK VE ÇİRKEFLİKTİR!

Yılbaşı eğlenceleri İffetsizlik ve çirkefliktir!

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şubesi tarafından her yıl 31 Aralık’ta düzenlenen Mekke’nin Fethi kutlamalarında konuşan AGD Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Cebeci,” Kutlamalarımız, yılbaşı eğlencesi adın altında yapılan tüm çirkinlik ve iffetsizliklere verilen bir cevaptır” dedi

31 Aralık 2016 Cumartesi 21:18 Sürmanşet

İLGİ AZ 

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şubesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da 31 Aralık günü Mekke’nin Fethi programı gerçekleştirildi. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen programa; Sadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy ve vatandaşlar katıldı. Geçtiğimiz yırla göre vatandaşın ilgisinin oldukça az olduğu programda koltukların çoğu boş kaldı. Programa katılanlara çekilişle Umre seyahati hediye edildi. Saygı Duruşu’nda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Mekke’nin Fethi programı Kur’an Tilaveti ile devam etti.

 

 

İFFETSİZLİKLERE VERİLEN CEVAP 

Programın açılış konuşmasını yapan AGD Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Cebeci, “ Yaptığımız çalışmalar çevreye, insana ve kendine karşı sorumluluklarının bilincinde olan bir gençlik içindir. Adaletin tesisinde emek sahibi bir gençlik içindir. Aynı inancı paylaşan her renkten ve her ırktan kim olursa olsun mazlumların yanında olmayı kendimize görev biliyoruz. Vicdanları karartacak kadar eğlence düşkünlüğünü toplumsal çürümenin temeli olarak görüyoruz. Bugün 81 ilde 600 farklı noktada bizlerle aynı anda Mekke’nin Fethi programlarımız devam etmektedir. Kutlamalarımız, yılbaşı eğlencesi adın altında yapılan tüm çirkinlik ve iffetsizliklere verilen bir cevaptır.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bakan Albayrak elektrik kesintileri hakkında bilgi verdi

Bakan Albayrak elektrik kesintileri hakkında bilgi verdi