23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
KOCAELİ 28°

YEŞİLOVALILAR ÇAMURDAN BIKMIŞ!

Yeşilovalılar çamurdan bıkmış!

Yeşilova’da oturan vatandaşlar bir yıl önce yapılan alt yapı çalışmalarından sonra düzeltilmeyen yollar nedeniyle isyan etmeye başlamış.

10 Kasım 2016 Perşembe 12:41 Sürmanşet

Yolların adeta köstebek yuvasına döndüğünü, çocukların dışarıda oynayamadığını, kadınların balkona çamaşır asamadığını söyleyen mahalle halkı, soluğu İzmit Belediyesi’nde almış.

Yollarına asfalt dökülmesini ve çevre düzenlemesi yapılmasını isteyen vatandaşlara İzmit Belediyesi, konuyla Büyükşehir’in ilgilendiğini söylemiş. Bu kez Büyükşehir’in kapısını çalan mahalle sakinleri oradan da eli boş dönmüş.

Büyükşehir’in topu İzmit Belediyesi’ne; İzmit Belediyesi’nin de topu Büyükşehir’e attığını ve üvey evlat gibi arada kaldıklarını ifade eden Yeşilovalılar, “Bizimle hangi belediye ilgilenecek? Yollarımız, kavşaklarımız, sokaklarımız gecekondu mahallesinden beter. Üstelik kış ayı geldi. Her gün çamur içinde yürümeye çalışıyoruz. Avrupa kenti Kocaeli’ye bu görüntü yakışıyor mu? Bir yıldır bizimle ilgilenen yetkili bulamadık. Lütfen artık  Yeşilova ile ilgilensinler” şeklinde sitemde bulundular.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Cami imamı sela okumadı, vatandaşlar şikâyetçi oldu

Cami imamı sela okumadı, vatandaşlar şikâyetçi oldu