23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

VE ŞEVKİ YILMAZ MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERDEN ÖZÜR DİLEDİ…

Ve Şevki Yılmaz Milli Görüşçülerden özür diledi…

Önceki gün AKİT TV canlı yayına çıkarak FETÖ’nün Erbakan Hocayı da kandırdığı ifade eden Refah Partisi eski Milletvekili Şevki Yılmaz, yaptığı hatadan geri dönerek özür diledi.

30 Kasım 2016 Çarşamba 14:04 Sürmanşet

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Refah Partisi eski Milletvekili Şevki Yılmaz geçtiğimiz günlerde AKİT TV canlı yayınına katılmıştı. Canlı yayında FETÖ’nün Necmettin Erbakan’ı da kandırdığını ifade eden Yılmaz, “Fatih Üniversitesi Erbakan Hoca’nın onayıyla yapıldı” demişti. KOZ, dünkü haberinde bu iddiayı araştırarak gerçeği ortaya çıkarmıştı. Fatih Üniversitesine hangi siyasilerin onay verdiğini belgelerle ortaya çıkran KOZ, üniversitenin 53.Hükümet olan Anayol iktidarı tarafından onay aldığını belgelerle ortaya koymuştu. KOZ’un bu haberinin ardından Şevki Yılmaz tekrar açıklama yapmak zorunda kaldı.


ÖZÜR DİLEDİ
KOZ’un haberinin arından tekrar AKİT TV canlı yayınına konuk olan Şevki Yılmaz şu ifadeleri kullandı: Tüm milli görüşçülerden ve tüm Türkiye'den özür diliyorum. Yanlış biliyormuşum. Beni Hasan Hüseyin Ceylan aradı. Bana tarihi hatırlattı. Erbakan Hocam hiç bir zaman fethullah gülenle görüşmedi. Hatamdan dönüyorum ve tekrar tekrar özür diliyorum. Saadet Partisi iktidara gelirse kurbanlar keseceğim. Bende bir kulum, yanlış yaptım ve özür dileyerek yanlışımdan dönüyorum.

 

İLGİLİ HABERLER

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

25 bin 930 paket kaçak sigara ele geçirildi

25 bin 930 paket kaçak sigara ele geçirildi