24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,928 TL
  • 4,655 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

VALİ GÜZELOĞLU: TİCARET ODAMIZIN KOMİTE TOPLANTILARINI YENİDEN BAŞLATACAĞIZ

Vali Güzeloğlu: Ticaret odamızın komite toplantılarını yeniden başlatacağız

Vali Hasan Basri Güzeloğlu Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış ve yönetimi seçildikten sonra KOTO’yu ilk defa ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Güzeloğlu,” Ticaret odamızın komite toplantılarını yeniden başlatacağız özellikle kamu kesiminde hizmet veren temsilcilerle komite üyelerini bir araya getireceğiz” dedi

14 Aralık 2016 Çarşamba 12:39 Sürmanşet

Vali Hasan Basri Güzeloğlu Kocaeli Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ticaret Odası Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarete KOTO Başkanı Semih Barış, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve KOTO yönetimi hazır bulundu. Ziyarette konuşan Vali Güzeloğlu,” Ticaret odamızın komite toplantılarını yeniden başlatacağız özellikle kamu kesiminde hizmet veren temsilcilerle komite üyelerini bir araya getireceğiz” dedi. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren KOTO Başkanı Semih Barış,” Bugünlerimizde her zaman yanımızda oldunuz iş dünyası olarak ülkemizin içinde bulunduğu bazı sıkıntılarda elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak ilimize ülkemize faydalı olmaya çalışıyoruz” dedi.

 

ÖRNEK KENT OLACAĞIZ

KOTO Başkanı Barış’tan sonra konuşan Vali Güzeloğlu,” Ülkeni en köklü güçlü, odası olan KOTO kurumsal kimliği ve yeni yönetimi ile bu çizgiyi daha ileriye taşıyacağına ve Türkiye’ye örnek hizmetler vereceğine inanıyorum. Ülkemiz için hayatını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyorum Türkiye Cumhuriyeti karalı emin ve güçlü adımlarla geleceğine doğru yürüyor kutlu ve büyük yürüyüşümüzü hain işbirlikçilerin tüm çabalarına rağmen azimle sürdüreceğimizin ve tüm hedeflerimize ulaşacağımızın bir kez daha altını çiziyorum. Kocaeli de bu yürüyüşe çok büyük katkılar sunan bir büyük şehrimiz. Bütün üretim alanlarında Kocaeli bu noktadaki çabamız bunu daha da arttırmak örnek kent olacağız bu en büyük hedefimiz” dedi.

 

DAHA GÜZELE TAŞIYACAĞIZ

Sözlerine devam eden Vali Güzeloğlu,” Hem ticaret hem sanayi odalarımıza kayıtlı üyelerin yeniçağın ekonomi anlayışını bu noktadaki uygulayıcıları olmalarını bekliyoruz üreten kesimle üreten kesim arasında temel başlayan çalışmalarımız işbirliklerimiz devam edecek Hem KOÜ hem Gebze sorumlulukla çalışmalarını sürdürüyor Ticaret odamızın komite toplantılarını yeniden başlatacağız özellikle kamu kesiminde hizmet veren temsilcilerle komite üyelerini bir araya getireceğiz. Kocaeli’yi daha güzele taşımak sorumluluğumuz KOTO’nun bu dönüşüme katkı sağlayacağına kuşkum yok” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

1 hafta önce beton attılar şimdi ise...

1 hafta önce beton attılar şimdi ise...