23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,919 TL
  • 4,635 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

ÜNLÜ: NE YAPSAYDIK SALONDA MI YATSAYDIK

Ünlü: Ne yapsaydık salonda mı yatsaydık

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü geçtiğimiz günlerde yapılan Çayırova ilçe kongresinde muhalif adayın kazandığının ve kendisinin salonu terk ettiğinin hatırlatılması üzerine konuşan Ünlü, “Çayırova kongresini eski ocak arkadaşımız kazanmıştır. Başarılar diledik salondan çıktık. Ne yapsaydık salonda mı yatsaydık” dedi.

14 Mart 2017 Salı 16:21 Siyaset

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında basın açıklaması düzenleyerek kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Ünlü basın açıklamasında kongre takviminin başarılı bir şekilde uygulandığını belirterek Cumhurbaşkanı mitinginden, tıp bayramına, Çayırova ilçe kongresinden, AK Parti il gençlik kollarının yaptığı portakallı protestoya kadar birçok konuda değerlendirmede bulundu.
 
 
“ADAY DAHİ OLAMAYACAKLAR”
İzmit İlçe kongresine ilişkin açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP 12. olağan kongresinin ilk dördünü tamamladık. Tek adaylı kongre sisteminde partililerimizin ilgili saatte gelmemesiyle ilgili yorum yapılsa da MHP’nin salon doldurmakla ilgili bir derdi yoktur. 170 bin bandında oy almayı başarmış bir partiyiz. Kafası karışık olanların dışlandığı, herkesin genel başkanı anladığı bir mantıkta parti yapısı dizayn edilmeye devam edecektir. Ankara’da genel başkan istifa etsin diyenler aday dahi olamayacaktır” dedi.

 

“SALONDA MI YATSAYDIK”
Geçtiğimiz günlerde yapılan Çayırova ilçe kongresinde muhalif adayın kazandığının ve kendisinin salonu terk ettiğinin hatırlatılması üzerine konuşan Ünlü, “MHP’nin bir kongre serüveni vardır. Adaylar çıkmıştır yarışmıştır. Ben kongrelerde taraf olduğumu açıkladım. Çayırova kongresini eski ocak arkadaşımız kazanmıştır. Başarılar diledik salondan çıktık. Ne yapsaydık salonda mı yatsaydık” şeklinde konuştu.

 

MHP ŞOVA DÖNÜK PROTESTOLAR YAPMIYOR
AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından geçtiğimiz günlerde Hollanda’ya yönelik yapılan portakallı protestoya yönelik açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP şova dönük protestolar yapmıyor. Magazine dönük protestolar vatandaşın algısını yönetecek protestolar değil. Yapılan protestolar ses getirmeli. Önümüzdeki günlerde Avrupa’ya yönelik tavrımızın çok daha net gösterildiği protestolar yapılacaktır.Çok daha ciddi protestolar yapılmalı” dedi.

 

“KOCAELİ’NİN ÖNEMİNİ GÖSTERİR”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz Pazar günü Perşembe Pazarı alanında gerçekleştirdiği mitinge dair yorumlarda bulunan Ünlü, “Cumhurbaşkanımızın Kocaeli’ye gelmesi ve sıcak mesajlar vermesi Kocaeli’nin önemini gösterir. Vatandaşlar trafik ve ulaşım konusunda mağdur oldu. AK Parti il yönetiminin de sanırım vatandaşa bir özür dilemesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

O belediye çalışanına soruşturma açıldı

O belediye çalışanına soruşturma açıldı