23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,906 TL
  • 4,628 TL
  • 162,37 TL
  • 106.270
KOCAELİ 28°

TRABZON BAHANE LUKKA ŞAHANE!

Trabzon Bahane Lukka Şahane!

Geçtiğimiz aylarda Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı olarak görev yapmaya başlayan Sami Durmuşoğlu, acemi dernekçiliğe ve hata yapmaya devam ediyor.

07 Ekim 2016 Cuma 15:27 Sürmanşet

Yeni dernek binası tamamlanmadan ve ne zaman açılacağı belli olmadan eski dernek binasını kapatan, derneğe ait tüm resmi evrakları çantasında taşıyarak ‘çantada dernekçilik’ yapan Durmuşoğlu, bugün bir hataya daha imza attı. 


PES DEDİRTTİ!
Durmuşoğlu, Kocaeli Trabzonlular Derneği adına CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimini kahvaltıda ağırlamış. Buraya kadar her şey normal. Çünkü dernekler, siyasi partiler ve sendikalar zaman zaman sohbet etmek, projeleri konuşmak üzere bir araya gelir. Ama Durmuşoğlu’nun yaptığı ‘pes’ dedirtti. Çünkü CHP’lileri sahibi olduğu Lukka’da ağırlayan iş adamı, derneğin değil kendinin ve mekanının reklamını yapmış oldu. Durmuşoğlu’nun bu tavrı Trabzonluların tepkisini çekerken bazı hemşerileri “Tramvay çalışması yüzünden işleri kötü gidiyor olmalı ki derneğin ismini kullanarak reklam yapıyor” dedirtti. Sami Durmuşoğlu keşke biraz daha bekleseydi de kendi mekanında değil yeni binasında Trabzon’a özgü yiyeceklerle CHP’lileri kahvaltıda ağırlasaydı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Taksici cinayeti zanlıları adliyede

Taksici cinayeti zanlıları adliyede