19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

SAĞLIK BAKANI YERİ BEĞENMEDİ

Sağlık Bakanı yeri beğenmedi

Geçtiğimiz aylarda “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Cumartesi Buluşmaları” isimli toplantıda Gölcük’te vatandaşlarla bir araya gelen Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Değirmendere Migros’un bulunduğu yere 200 yataklı devlet hastanesi yapılacağını açıklamıştı. Ancak iki hafta önce ilimize gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın hastane yapılacak yeri beğenmediği iddia edildi.

14 Şubat 2017 Salı 10:00 Sürmanşet

Geçtiğimiz aylarda “Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Cumartesi Buluşmaları” isimli toplantıda Gölcük’te vatandaşlarla bir araya gelen Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Değirmendere Migros’un bulunduğu yere 200 yataklı devlet hastanesi yapılacağını açıklamıştı. Ancak iki hafta önce ilimize gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın hastane yapılacak yeri beğenmediği öğrenildi.


YUVACIK-KULLAR BÖLGESİNE YAPILACAK

Sağlık Bakanı Recep Akdağ 28 Ocak günü ilimize gelerek çeşitli temaslarda bulunmuştu. Kent idarecilerinden de aldığı bilgi doğrultusunda Değirmendere Migros’un yerine inşa edilecek olan hastanenin konumunu beğenmediği iddia edildi. Gölcük’te hastane için başka bir bölge bulunmasının talimatını verdiği ileri sürüldü. Öte yandan Yuvacık ve Kullar bölgesine de bir kanser hastanesi yapılması gündeme geldi. KOZ’un elde ettiği bilgilere göre Değirmendere Migros’un yerine yapılacak olan hastane projesinin şimdilik ileri bir tarihe bırakıldığı iddia edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bu direkte 4 kişi elektrik çarptı

Bu direkte 4 kişi elektrik çarptı