19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ROMATEM KAPISINA KİLİT VURDU

ROMATEM KAPISINA KİLİT VURDU

Samsun ilinde kurulan daha sonra Kocaeli, İstanbul ve Bursa'ya açılan Romatem Fizik Tedavi Hastanesi'ni başı dertten kurtulmuyor.

28 Mart 2017 Salı 12:20 Asayiş

Samsun ilinde kurulan daha sonra Kocaeli, İstanbul ve Bursa'ya açılan Romatem Fizik Tedavi Hastanesi'ni başı dertten kurtulmuyor. Kocaeli  Romatem'de yüzde 20 hissesi bulunan Murat Özdağ'ın hisselerine kayyum atanması için Kocaeli 4.ağır ceza mahkemesine başvuran hastane şimdi de Bostancı  şubesini kapattı. Geçtiğimiz haftalarda  Katmışlar Yemek Fabrikası tarafından icraya verilen Romatem Sosyal Güvenlik Kurumundan alacağı 900 bin TL hak edişine el konulmuştu. 


GÖRKEMLİ BİR ŞEKİLDE AÇILMIŞTI
FETÖ suçlamasıyla cezaevinde tutuklu bulunan Murat Özdağ  nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumuyla sorun yaşayan Romatem Hastanesi şimdi de Bostancı Şubesinin kapısına kilit vurmak zorunda kaldı. 2012 yılında görkemli bir şekilde açılan Romatem Bostancı Şubesi'nin açılışına Şenol Güneş, Metin Akpınar, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin gibi önemli isimler katılmıştı. İddialara göre, hastanenin ciddi mali kriz yaşadığı, çalışanları ve iş yaptığı firmalarla mahkemelik olduğu biliniyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Fetullah Gülen’in amcasının oğlu hakim karşısında

Fetullah Gülen’in amcasının oğlu hakim karşısında